Korzyści płynące z wynajmu długoterminowego

Korzyści płynące z wynajmu długoterminowego – zamiast leasingu, kredytom wbrew

Rozwiązania długofalowe są chętnie wybierane przez naszych firmowych partnerów co przekłada się na korzyści płynące z wynajmu długoterminowego. Jednym z najczęstszych zastosowań tej opcji jest wynajem samochodów dla pracowników firmy. Zalety wynajmu długoterminowego to przede wszystkim oszczędność kosztów przedsiębiorców, którzy zamiast kupować auto na kredyt lub brać w leasing, obciążając przy tym znacznie budżet firmowy, podpisują z nami umowę na użyczenie pojazdów na określony czas, w zamian za stałą, regularną opłatę. Inne korzyści dla firm to:

  • brak opłaty wstępnej
  • obowiązki ubezpieczeniowe, serwis techniczny i naprawy obciążają wypożyczalnię,
  • utrzymanie zdolności kredytowej firmy
  • proste procedury i formalności związane z umową

Jak widać, jedynym zmartwieniem wynajmującego jest niezapominanie o tankowaniu pojazdu – resztą zajmuje się nasza wypożyczalnia.

Firmy i instytucje, którym zależy na swojej flocie samochodów, a nie chcą ponosić zbędnych kosztów, zapraszamy do kontaktu i spotkania z nami w celu omówienia specjalnych ofert wynajmu długoterminowego. Nasze auto w Twojej firmie to dobra inwestycja.

Naszym zdaniem największą zaletą wynajmu auta jest to, że wybierając, realizujemy swoje potrzeby i pragnienia. Oto dlaczego, wynajmujemy autabo mamy wybór, którego nie daje posiadanie własnego.

samochody-na-parkingu-wypozyczalni-samochodow

Korzyści płynące z wynajmu długoterminowego
5 (100%) 1 vote

TOP ZAREZERWUJ