Usługi transportowe

Moc

Usług transportowych

Świadczymy szeroki wachlarz usług transportowych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów. Wypożyczalnia samochodów z Katowic to solidny, rzetelny partner dla Twojego biznesu oraz firma, która pomoże Ci sprawnie zorganizować przewozy prywatne.

Jakie usługi transportowe świadczymy?

Prowadzimy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy samochodów osobowych, busów 9 osobowych oraz pojazdów dostawczych. Nasz atrakcyjny cennik wynajmu samochodów sprawia, że oferta wypożyczalni stanowi ekonomiczne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Nasze usługi transportowe pozwolą Ci sprawnie zorganizować wyjazd na:

Wynajem długoterminowy daje możliwość ekonomicznego poszerzenia firmowej floty transportowej.

W ofercie posiadamy także typowe usługi transportowe, które obsługujemy samochodami osobowymi różnych klas, busami oraz pojazdami dostawczymi wynajmowanymi wraz z kierowcą doskonale znającym trasy, wyróżniającym się opanowaniem potrzebnym na drodze oraz życzliwością dla pasażerów.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Siła

Dobrej organicaji

Nasza wypożyczalnia samochodów wyprzedza konkurencję warunkami najmu klasyczne firmy przewozowe. Zapewniamy transport:

  • osób,
  • mienia
  • wyposażenia domów, mieszkań i biur (obsługa przeprowadzek).

Transport bagażowy i osobowy

Transport bagażowy w Katowicach obsługujemy samochodami dostawczymi sprawdzonych, cenionych na rynku marek. Pojazdy posiadają różną pojemność, bezpieczne pasy pozwalające na zabezpieczenie ładunku. Wszystkie samochody przechodzą regularne kontrole techniczne, są utrzymane w doskonałym stanie, mają ogumienie adekwatne do pory roku.

Umożliwiamy wynajem busa do przeprowadzki, przewozu mebli czy materiałów budowlanych lub zamówienie kursu obsługiwanego przez kierowcę (usługa idealna dla osób, które niepewnie czują się za kierownicą większego pojazdu).

Transport busem z naszą wypożyczalnią to idealne rozwiązanie, gdy poszukujesz wygodnego pojazdu, który dowiezie gości na wesele lub inną uroczystość rodzinną. Z tej usługi często korzystają Klienci biznesowi poszukujący środka transportu dla pracowników wyjeżdżających w podróż służbową.

Wynajem busów osobowych coraz częściej zamawiany jest jako usługa transferu lotniskowego. Nasza wypożyczalnia najczęściej obsługuje port lotniczy Katowice-Pyrzyce, ale zapraszamy również osoby potrzebujące środka transportu na lotnisko Kraków-Balice czy Warszawa-Okęcie.

Potrzeba

Indywidualności

Wypożyczalnia aut w Katowicach śmiało konkuruje z przedsiębiorstwami przewozowymi. Jesteśmy o wiele bardziej elastyczni niż niejedna firma transportowa, posiadamy nową flotę w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Dbamy o bezpieczeństwo oraz komfort przewożonych pasażerów

Busy, które wynajmujemy wraz z kierowcą posiadają między innymi:

  • komfortowe fotele z pasami,
  • ogrzewanie i klimatyzację
  • radio i CD (zestawy multimediów na pewno umilą podróż naszym pasażerom).

W pojazdach dedykowanych dla Klientów biznesowych nie zabrakło możliwości naładowania baterii w laptopie czy telefonie oraz włączenia lampki przy każdym siedzeniu, która pozwoli wygodnie zapoznać się z dokumentami, przejrzeć projekt przedstawiany na konferencji czy nanieść ostatnie poprawki na ważny dokument.

Eleganckie, nowoczesne auta sprawiają, że wynajem samochodów w naszej wypożyczalni spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Cały czas uzupełniamy flotę, dzięki czemu oferowane pojazdy są nowe, doskonale się prezentują i gwarantują możliwość spokojnej, bezpiecznej i bardzo wygodnej podróży.

 

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

Usługi transportowe z klasą – szeroka oferta, komfortowe pojazdy, atrakcyjne warunki najmu.Wypożyczalnia samochodów Katowice – przewozy osobowe, transport bagażowy, atrakcyjny wynajem aut.

Firmy przewozowe zawodzą? Nasza wypożyczalnia aut dowiezie Cię na rodzinną imprezę, konferencję i wakacje, pomoże w przeprowadzce, odbierze z lotniska lub udostępni nowoczesny pojazd dostawczy do przewozu bagażowego.

TOP ZAREZERWUJ