cennik Wynajem aut

Katowice

-

Wynajem krótkoterminowy aut w ofercie naszej wypożyczalni samochodów

Klienci zainteresowani wypożyczeniem samochodu, mogą skorzystać z różnego rodzaju ofert wynajmu. Główne kryterium wyboru, to określenie, przez jak długi okres czasu potrzebują użytkować wybrane auto. Jedną z opcji, jakie oferuje nasza firma jest wynajem krótkoterminowy samochodów, oznaczający użyczenie klientowi samochodu na okres od 1 do 30 dni.

-

Wynajem średnioterminowy samochodu

Potrzebujesz szybko wynająć auto na dłużej? Twoja firma musi poszerzyć flotę samochodów, ale na razie nie chce ich kupować? Dobrym rozwiązaniem w takich i podobnych sytuacjach jest oferta wynajmu średnioterminowego aut, z której możesz skorzystać w naszej wypożyczalni samochodów w Katowicach.

-

Wynajem długoterminowy samochodu

Samochody można wypożyczać na kilka dni, miesięcy, a nawet lat. W tym ostatnim przypadku mamy do czynienia z wynajmem długoterminowym au, który jest połączeniem udostępnienia na okres od 2 do 5 lat nowoczesnych pojazdów wraz z pełną, kompleksową ich obsługą. Z tej formy wynajmu korzystają najczęściej duże przedsiębiorstwa i korporacje zainteresowane skompletowaniem nowoczesnej floty firmowych samochodów, ale też osoby prywatne, chcące posiadać auto bez konieczności jego zakupu.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

-

Wynajem krótkoterminowy usługa polecana przez naszych Klientów

Oferta wynajmu krótkoterminowego auta skierowana jest tych z Państwa, którzy potrzebują wynajmu samochodu na okres do 30 dni. Każdy, kto potrzebuje wynająć sprawny technicznie samochód z ważnymi przeglądami serwisowymi i pełnym pakietem ubezpieczeń, może skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów Katowice.

Wypożyczalnia samochodów w Katwoiach inna niż wszystkie

Naszymi Klientami są:

  • Osoby prywatne, które na kolizji miejskiej utraciły możliwość korzystania z własnego pojazdu i potrzebują wypożyczyć auto zastępcze
  • Turyści przyjeżdżający do Katowic odwiedzający nasze stanowiska na lotnisku i dworcu
  • Osoby potrzebujące wynająć samochód dostawczy
  • Firmy zatrudniające pracowników sezonowych, które zazwyczaj zainteresowane są wynajmem busa do przewozu osób
  • Przedsiębiorstwa, zmniejszające koszty związane z utrzymaniem floty firmowej
  • Firmy organizujące wyjazdy integracyjne
  • Placówki zajmujące się organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Grupy potrzebujące wynająć wygodny i komfortowy samochód na wakacje
-

Wynajem krótkoterminowy – co zyskam, a co stracę

W przypadku sporadycznej potrzeby używania samochodu i braku konieczności utrzymania własnego auta przez cały rok warto skorzystać z wynajmu krótkoterminowego samochodu. Ta kalkulacja dotyczy zarówno osób prywatnych jak i firm, które nie muszą ponosić kosztów utrzymania floty pojazdów firmowych. Auta z naszej wypożyczalni samochodów Katowice zawsze są w wzorowym stanie technicznym i posiadają pełen pakiet obowiązkowych ubezpieczeń łącznie z AC. Jeśli mają Państwo Pytania do wypożyczalni samochodów zobacz TU

Warto też podkreślić, że decydując się na krótkoterminowy wynajem samochodu w Katowicach, możesz liczyć na maksymalne uproszczenie formalności bez ukrytych kosztów przy sporządzaniu umowy z naszą wypożyczalnią. Dzięki temu wybrane auto otrzymasz w najkrótszym możliwym czasie.

 

-

Wypożyczalnia samochodów Katowice gwarancja jakości

Nasza wypożyczalnia samochodów stara się spełnić wszelkie wymagania osób wynajmujących samochody. Korzystając z usługi wynajmu krótkoterminowego auta, możesz mieć pewność, że udostępnimy Ci wyjątkowe auto, w ustalonym czasie i miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, więc nie zaskoczy Cię nieprzewidziana sytuacja. Ponadto szanujemy czas swoich klientów, dlatego zapewniamy, że proces wynajmu auta w Katowicach przebiegnie szybko i sprawnie.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynająć samochód na jeden dzień czy dwa lata, zostaniesz otrzymasz wszechstronną pomoc i atrakcyjną ofertę cenową.

Przyjdź do naszej wypożyczalni samochodów Katowice i przekonaj się, że wynajem krótkoterminowy auta naprawdę się opłaca.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

TOP ZAREZERWUJ