cennik Wynajem aut

Katowice

Wynajem krótkoterminowy w ofercie naszej wypożyczalni samochodów

Klienci zainteresowani wypożyczeniem samochodu, mogą skorzystać z różnego rodzaju ofert wynajmu. Główne kryterium wyboru, to określenie, przez jak długi okres czasu potrzebują użytkować wybrane auto. Jedną z opcji, jakie oferuje nasza firma jest wynajem krótkoterminowy, oznaczający użyczenie klientowi samochodu na okres od 1 do 30 dni.

Wynajem średnioterminowy samochodu

Potrzebujesz szybko wynająć auto na dłużej? Twoja firma musi poszerzyć flotę samochodów, ale na razie nie chce ich kupować? Dobrym rozwiązaniem w takich i podobnych sytuacjach jest oferta wynajmu średnioterminowego, z której możesz skorzystać w naszej wypożyczalni samochodów.

Wynajem długoterminowy samochodu

Samochody można wypożyczać na kilka dni, miesięcy, a nawet lat. W tym ostatnim przypadku mamy do czynienia z wynajmem długoterminowym, który jest połączeniem udostepnienia na okres od 2 do 5 lat nowoczesnych pojazdów wraz z pełną, kompleksową ich obsługą. Z tej formy wynajmu korzystają najczęściej duże przedsiębiorstwa i korporacje zainteresowane skompletowaniem nowoczesnej floty firmowych samochodów, ale też osoby prywatne, chcące posiadać auto bez konieczności jego zakupu.

Wynajem krótkoterminowy usługa polecana przez naszych Klientów

Oferta wynajmu krótkoterminowego skierowana jest tych z Państwa, którzy potrzebują wynajmu na okrsrednioterminowy wynajem aut vs lesinges do 30 dni. Każdy, kto potrzebuje wynająć sprawny technicznie samochód z ważnymi przeglądami serwisowymi i pełnym pakietem ubezpieczeń, może skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów Katowice.

Naszymi Klientami są:

  • Osoby prywatne, które na kolizji miejskiej utraciły możliwość korzystania z własnego pojazdu i potrzebują wypożyczyć auto zastępcze
  • Turyści przyjeżdżający do Katowic odwiedzający nasze stanowiska na lotnisku i dworcu
  • Osoby potrzebujące wynająć samochód dostawczy
  • Firmy zatrudniające pracowników sezonowych, które zazwyczaj zainteresowane są wynajmem busa do przewozu osób
  • Przedsiębiorstwa, zmniejszające koszty związane z utrzymaniem floty firmowej
  • Firmy organizujące wyjazdy integracyjne
  • Placówki zajmujące się organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Grupy potrzebujące wynająć wygodny i komfortowy samochód na wakacje

Wynajem krótkoterminowy – co zyskam, a co stracę

W przypadku sporadycznej potrzeby używania samochodu i braku konieczności utrzymania własnego auta przez cały rok wynajem samochodu srednioterminowy i krotkoterminowywarto skorzystać z wynajmu krótkoterminowego. Ta kalkulacja dotyczy zarówno osób prywatnych jak i firm, które nie muszą ponosić kosztów utrzymania floty pojazdów firmowych. Auta z naszej wypożyczalni samochodów Katowice zawsze są w wzorowym stanie technicznym i posiadają pełen pakiet obowiązkowych ubezpieczeń łącznie z AC. Jeśli mają Państwo Pytania do wypożyczalni samochodów zobacz TU

Warto też podkreślić, że decydując się na krótkoterminowy wynajem samochodu, możesz liczyć na maksymalne uproszczenie formalności bez ukrytych kosztów przy sporządzaniu umowy z naszą wypożyczalnią. Dzięki temu wybrane auto otrzymasz w najkrótszym możliwym czasie.

 

Wypożyczalnia samochodów Kraków gwarancja jakości

Nasza wypożyczalnia samochodów stara się spełnić wszelkie wymagania osób wynajmujących samochody. Korzystając z usługi wynajmu krótkoterminowego, możesz mieć pewność, że udostępnimy Ci wyjątkowe auto, w ustalonym czasie i miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, więc nie wynajem krotkoterminowy bez limitu kilometrow bez ukrytych kosztowzaskoczy Cię nieprzewidziana sytuacja. Ponadto szanujemy czas swoich klientów, dlatego zapewniamy, że proces wynajmu auta przebiegnie szybko i sprawnie.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynająć samochód na jeden dzień czy dwa lata, zostaniesz otrzymasz wszechstronną pomoc i atrakcyjną ofertę cenową.

Przyjdź do naszej wypożyczalni samochodów Katowice i przekonaj się, że wynajem krótkoterminowy naprawdę się opłaca.

TOP ZAREZERWUJ