Koszt wynajmu busa

Koszt wynajmu busa w Katowicach – tania droga czy raczej droga?

Od czego zależą ceny wynajmu busów?Wypożyczalnia samochodów Katowice – szeroki wybór busów różnych marek i klas. Skorzystaj z naszych usług transportowych i przekonaj się, że za wygodne podróże wcale nie trzeba przepłacać.

Niski

Koszt wynajmu busa w Katowicach zadzwoń i się przekonaj

Planujesz wynajem busa, ale nie wiesz czy Ci się to opłaca? Zapoznaj się z cennikiem naszej wypożyczalni, przeczytaj, jakie opłaty wchodzą w koszt świadczenia usługi i przekonaj się, że transport busem może być bardzo opłacalnym rozwiązaniem.

Koszt wynajmu busa w Katowicach od czego zależą ceny?

Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach posiada w ofercie nie tylko szeroki wybór aut osobowych, ale i nowoczesne busy (wynajem samego pojazdu lub busa wraz z obsługą doświadczonego kierowcy). Możliwy jest ich wynajem krótkoterminowy oraz wynajem długoterminowy.

Szczególną wagę przykładamy do tego, aby współpraca z Klientem oparta była na jasnych, w pełni przejrzystych zasadach, a cennik wynajmu samochodów nie okazał się dla nikogo nieprzyjemnym zaskoczeniem. W umowie oraz regulaminie świadczenia usług dokładnie opisujemy, co wchodzi w skład podstawowego pakietu oraz wyjaśniamy, które usługi wiążą się z dodatkowymi opłatami.

Całkowity koszt wynajmu busa uzależniony jest od wielu czynników. W ofercie posiadamy szereg różnych pakietów, a dodatkowo umożliwiamy Klientom ich drobne modyfikacje podczas podpisywania umowy i dobierania potrzebnych rozwiązań.

Cena, którą zapłacisz za wynajem busa jest uzależniona przede wszystkim od:

  • marki, modelu i klasy pojazdu,
  • wielkości auta (wypożyczenie busa 9 osobowego będzie tańsze niż wynajem pojazdu kilkunastoosobowego),
  • stanu pojazdu (w ofercie posiadamy wyłącznie doskonale utrzymane pojazdy, ale dostępne są nowe busy oraz samochody 2-letnie),
  • okresu trwania umowy (wynajem długoterminowy jest tańszy niż krótkoterminowe, typowo okazjonalne wypożyczenie busa),
  • dodatkowego wyposażenia auta,
  • pakietu ubezpieczeń (wiele naszych samochodów posiada polisy OC, AC, NNW oraz Assistance, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w każdej sytuacji na drodze).

Wynajem możliwy jest w siedzibie wypożyczalni busów w Katowicach. Klienci, którym zależy na wyższej mobilności usług, mogą zamówić podstawienie pojazdu w dowolne miejsce. Podobną zasadę stosujemy podczas zwrotu wypożyczonych samochodów (można je odstawić do naszego punktu lub wybrać miejsce, z którego pracownik wypożyczalni odbierze auto). Koszt wynajmu busa zmienia się jednak w zależności od wybranego miejsca odbioru pojazdu.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Cennik

Wypożyczenie busa

Wynajem busa – za co możemy naliczyć dodatkowe opłaty?

Wiele wypożyczalni samochodów oferujących wynajem busów nalicza dodatkowe opłaty za przekroczenie ustalonego limitu kilometrów.

Nasi Klienci w umowie znajdą szereg zasad oraz szczegółowych informacji na temat obowiązków obu stron dotyczących świadczenia usługi. Busy są oddawane do dyspozycji wynajmującego z pełnym bankiem. Za oddanie niezatankowanego pojazdu może zostać naliczona kara umowna.

Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia wynajmowanego pojazdu. W przypadku, gdy Klient planuje długoterminowe wypożyczenie busa 9-osobowego lub większego, polecamy wykupienie polisy NNW i Assistance. Takie zabezpieczenie pozwoli uzyskać auto zastępcze oraz błyskawiczną pomoc na drodze (naprawa awarii, holowanie, odwiezienie pasażerów w ustalone miejsce, dowóz benzyny, wymiana opony itp.).

Opłaty możemy naliczyć również za zamontowanie wyposażenia dodatkowego:

  • nawigacji GPS,
  • fotelika dziecięcego (w busie 9 osobowym),
  • łańcuchów zimowych na koła,
  • bagażnika dachowego.

Wypożyczenie mini-busów jest tańsze niż klasyczny wynajem busów osobowych. Klienci powinni przygotować się także na to, że więcej zapłacą, gdy interesuje ich wynajem busa z kierowcą. To rozwiązanie polecamy na wycieczki, imprezy okolicznościowe i firmowe. Kierowca bezpiecznie, szybko i sprawnie dowiezie pasażerów w dowolne miejsce.

Promocja

Wynajem aut w promocyjnych cenach przez 365 dni w roku

Całkowity koszt wynajmu busa – czy to się opłaca?

Zastanawiasz się, czy wynajem busa jest opłacalny? Gwarantujemy, że skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni pozwoli Ci nie tylko podnieść komfort podróży, ale i nie wiąże się z wygórowanymi cenami. Transport busem wynajmowanym wraz z kierowcą jest porównywalny do kosztów podróży środkami komunikacji publicznej (przy większej liczbie osób).

Podróż wynajętym busem na wesele lub inną imprezę prywatną, firmową konferencję czy szkolenie jest o wiele tańsza niż dojazd prywatnymi samochodami. Pojazdy dostępne w naszej ofercie posiadają silniki spalające niewiele benzyny, dzięki czemu są ekonomiczne. Dodatkowo, ceny paliwa dzielone są na kilka lub kilkanaście osób, co również obniża całkowitą kwotę za przejazd.

Osoby, którym zależy na opłacalnych usługach w niewygórowanych cenach mogą skorzystać z sezonowych promocji przygotowywanych przez naszą wypożyczalnię na wynajem busów osobowych. Zniżki świąteczne, weekendowe i okolicznościowe,atrakcyjne rabaty oraz upusty dla stałych Klientów pozwolą skomponować pakiet, który pozwoli na duże oszczędności.

Zapoznaj się z dostępnymi pakietami, dobierz pojazd idealnie spełniający indywidualne potrzeby i nie przepłacaj za prywatne lub służbowe podróże. Z naszą wypożyczalnią naprawdę tanio dojedziesz do celu.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

Wypożyczalnia busów Katowice – nasz cennik bardzo pozytywnie Cię zaskoczy

Ekonomiczny wynajem busów – komfortowe busy 9-osobowe i większe pojazdy w przystępnych cenach.

TOP ZAREZERWUJ