Wynajem aut

Wynajem aut Katowice

Wynajem samochodu osobowego lub busa z gwarancją stałej ceny. Przyjdź i przekonaj się, że współpraca z nami to gwarancja usług na światowym poziomie.

Pewność

Wynajem samochodu właśnie u nas

Posiadamy bogate doświadczenie w branży, co pozwoliło nam doskonale poznać oczekiwania Klientów. Przygotowaliśmy zróżnicowaną flotę samochodów, dzięki czemu każdy może dobrać u nas auto idealnie wpisujące się w jego aktualne potrzeby.

Wynajem aut osobowych różnych klas oraz busy

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Stawiamy na przejrzyste zasady świadczonych usług, dlatego dokładnie przedstawiamy koszty, a umowa wynajmu samochodów w naszej wypożyczalni jest w taki sposób sformułowana, aby Klienci nie obawiali się żadnych ukrytych opłat. W warunkach świadczonych usług dokładnie określamy wysokość kaucji oraz kwestie związane z przekroczeniem limitu kilometrów (zob. zakładkę „FAQ do wypożyczalni”).

Jeżeli planujesz wynajem samochodu w Katowicach, gwarantujemy, że skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni stanie się znakomitym rozwiązaniem. Tanio i na najwyższym poziomie – oto dewiza, którą kierujemy się podczas codziennego świadczenia usług.

Wynajem aut w Katowicach

Katowice

Trafny wynajem aut

W ofercie posiadamy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i wynajem średnioterminowy. Usługi te doskonale sprawdzą się dla wszystkich, którzy potrzebują auta dostosowanego do służbowej podróży na drugi koniec Polski, potrzebnego do szybkiego odbioru ważnego kontrahenta z lotniska czy planujących rodzinny wyjazd na weekend.

Wynajem aut na nas możesz liczyć, bo nie zawodzimy

Wynajem średnioterminowy doskonale sprawdzi się także dla osób, które poszukują pojemnego auta na wakacje, które pomieści wszystkie bagaże lub chcą wynająć ekonomiczny samochód na ferie w górach. Kolejną naszą usługą jest wynajem długoterminowy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Usługa ta umożliwi Ci wynajem aut dla firmy ze stałą miesięczną opłatą, a korzystne formy rozliczeń sprawią, że stanie się ona konkurencyjna dla klasycznego leasingu Czytaj więcej

Polecamy również:

  • auto zastępcze z OC sprawcy,
  • luksusowe auta idealne na wyjątkowe okazje (np. wesele).

 

Certyfikat

nagroda Klientów

Zastanawiasz się, czy wynajęcie samochodu w naszej wypożyczalni jest dobrym rozwiązaniem? Gwarantujemy, że oferowana flota na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dysponujemy nowymi pojazdami utrzymanymi w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Auta posiadają sprawną klimatyzację i bogate wyposażenie dodatkowe, dzięki czemu podróż stanie się prawdziwą przyjemnością.

Współtworzymy rynek dobrej jakości i zadowolonych Klientów

Aby w pełni spełnić oczekiwania stawiane przez współczesny rynek, umożliwiamy nie tylko odbiór zarezerwowanego auta z siedziby naszej firmy, ale i możemy je podstawić w dowolne miejsce wybrane przez Klienta. To pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas i znacznie przyspieszy dokonanie transakcji.

W razie nieprzewidzianych sytuacji, możesz skorzystać z pełnego pakietu ubezpieczeń, którym objęte są oferowane samochody.

Wynajem busów 9-osobowych nie wymaga posiadania prawa jazdy kat. D (może je prowadzić osoba posiadająca prawo jazdy kat. B, ponieważ, zgodnie z przepisami polskiego prawa, są traktowane jako auta osobowe).

Wynajem samochodów w Katowicach - najlepsze ceny, brak ukrytych opłat.

Wypożyczalnia aut – przejrzyste warunki najmu.

UWAGA

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PROPONUJE

W przypadku większego pojazdu, istnieje możliwość wynajmu busa z kierowcą. Usługę tę polecamy osobom, które planują podróż w większym gronie na rodzinną imprezę, firmową konferencję lub inne spotkanie o charakterze biznesowym.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

TOP ZAREZERWUJ