Wypożyczalnia samochodu z lotniska

Katowice

Wypożyczalnia samochodu z lotniska Katowice

Wypożyczalnia samochodu z lotniska Katowice – dlaczego to się opłaca?

Oferujemy szeroki wybór samochodów, które mogą odebrać Cię bezpośrednio z portu lotniczego Katowice-Pyrzyce i zawieźć w dowolnie wybrane miejsce. Z nami szybko dotrzesz do hotelu, na spotkanie biznesowe w centrum miasta, do restauracji lub innego miejsca. Możesz również zwiedzić miasto, odwiedzić rodzinę lub wybrać się na zakupy bez konieczności korzystania z drogich taksówek lub niewygodnego transportu publicznego.

Wynajem samochodu bezpośrednio z lotniska pozwoli Ci zaoszczędzić czas – gwarantujemy, że auto podstawimy o dowolnie wybranej godzinie prosto na terminal. Stawiamy na elastyczność i dostosowanie do potrzeb Klienta, dlatego wynajętego samochodu wcale nie musisz odstawiać na lotnisko. Auto możesz zwrócisz w dowolnym punkcie Katowic, który wybierzesz wspólnie z naszym konsultantem. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się dla osób, które przylatują na katowickie lotnisko w celach służbowych – na konferencję lub sympozjum, szkolenie czy negocjacje handlowe.

W ofercie posiadamy wynajem auta bez kaucji, co pozwoli Ci uniknąć dopełniania skomplikowanych formalności związanych z blokadą środków na karcie kredytowej.

 

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Lotnisko

Katowice – turystyka, transport, transfer, lotnisko

Atrakcyjny cennik wynajmu samochodów

Doskonale wiemy, że wielu Klientów obawia się wypożyczalni działających bezpośrednio na lotnisku ze względu na wygórowane ceny. Nasze stawki są jednak wyjątkowo konkurencyjne – sprawdź cennik wynajmu samochodów z lotniska Katowice-Pyrzyce i przekonaj się, że oferowane kwoty są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Potrzebujesz transportu z lotniska dla siebie lub kogoś bliskiego? A może firmę mają odwiedzić przedstawiciele z zagranicznego oddziału, którym musisz zapewnić transport z lotniska? Nasza wypożyczalnia samochodu z lotniska Katowice-Pyrzyce na pewno spełni Twoje oczekiwania. Szybko, bezproblemowo i z klasą – oto, co wyróżnia usługi naszej firmy na tle konkurencji.

Cel

Odbierz auto z lotniska i odpraw się do punktu docelowego

Bogata flota do wyboru

Nasza wypożyczalnia samochodu z lotniska posiada zróżnicowaną flotę pojazdów utrzymanych w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To pozwoli Ci dobrać samochód spełniający Twoje aktualne wymogi.

Na terminal lotniczy możemy podstawić niewielkie, zgrabne auto idealne do poruszania się po zakorkowanych ulicach Katowic nawet w godzinach szczytu lub mini bus, który odbierze kilka osób i pomieści nawet największe bagaże.

Jako wypożyczalnia aut zapewniamy:

  • nowe pojazdy różnych klas,
  • podstawienie samochodu prosto na terminal lotniczy,
  • punktualność,
  • przejrzyste warunki wynajmu,
  • przystępne ceny.

Specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy zaś samochody klasy Premium oraz bardzo luksusowe limuzyny z przyciemnianymi szybami, klimatyzacją, podgrzewanymi fotelami, barkiem i innym komfortowym wyposażeniem. Takie auto można wynająć wraz z obsługą kierowcy o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Nasi kierowcy doskonale znają topografię miasta i mogą posłużyć jako przewodnicy podczas zwiedzania Katowic lub sprawnie dowieźć Klienta do wybranego hotelu, na konferencję czy inne spotkanie biznesowe. Wynajem samochodu w Katowicach jest w stanie spełnić nawet oczekiwania firm poszukujących reprezentacyjnego pojazdu do odbioru kluczowych kontrahentów zagranicznych.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

Wypożyczalnia samochodu z lotniska – nowoczesne auta w przystępnych cenach.

Auta ekonomiczne, pojazdy klasy Premium, luksusowe limuzyny z kierowcą.Z nami zawsze dotrzesz w wybrane miejsce – szybko, wygodnie i bez żadnych problemów!

TOP ZAREZERWUJ