Wypożyczalnia samochodu z lotniska

Katowice

Wypożyczalnia samochodu z lotniska Katowice

Wypożyczalnia samochodu z lotniska Katowice – dlaczego to się opłaca?wypozyczalnia aut z lotniska i dworca

Oferujemy szeroki wybór samochodów, które mogą odebrać Cię bezpośrednio z portu lotniczego Katowice-Pyrzyce i zawieźć w dowolnie wybrane miejsce. Z nami szybko dotrzesz do hotelu, na spotkanie biznesowe w centrum miasta, do restauracji lub innego miejsca. Możesz również zwiedzić miasto, odwiedzić rodzinę lub wybrać się na zakupy bez konieczności korzystania z drogich taksówek lub niewygodnego transportu publicznego.

Wynajem samochodu bezpośrednio z lotniska pozwoli Ci zaoszczędzić czas – gwarantujemy, że auto podstawimy o dowolnie wybranej godzinie prosto na terminal. Stawiamy na elastyczność i dostosowanie do potrzeb Klienta, dlatego wynajętego samochodu wcale nie musisz odstawiać na lotnisko. Auto możesz zwrócisz w dowolnym punkcie Katowic, który wybierzesz wspólnie z naszym konsultantem. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się dla osób, które przylatują na katowickie lotnisko w celach służbowych – na konferencję lub sympozjum, szkolenie czy negocjacje handlowe.

W ofercie posiadamy wynajem auta bez kaucji, co pozwoli Ci uniknąć dopełniania skomplikowanych formalności związanych z blokadą środków na karcie kredytowej.

 

Lotnisko

Katowice – turystyka, transport, transfer, lotnisko

wyjazd na wakacje latemAtrakcyjny cennik wynajmu samochodów

Doskonale wiemy, że wielu Klientów obawia się wypożyczalni działających bezpośrednio na lotnisku ze względu na wygórowane ceny. Nasze stawki są jednak wyjątkowo konkurencyjne – sprawdź cennik wynajmu samochodów z lotniska Katowice-Pyrzyce i przekonaj się, że oferowane kwoty są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Potrzebujesz transportu z lotniska dla siebie lub kogoś bliskiego? A może firmę mają odwiedzić przedstawiciele z zagranicznego oddziału, którym musisz zapewnić transport z lotniska? Nasza wypożyczalnia samochodu z lotniska Katowice-Pyrzyce na pewno spełni Twoje oczekiwania. Szybko, bezproblemowo i z klasą – oto, co wyróżnia usługi naszej firmy na tle konkurencji.

Cel

Odbierz auto z lotniska i odpraw się do punktu docelowego

Bogata flota do wyboru

Nasza wypożyczalnia samochodu z lotniska posiada zróżnicowaną flotę pojazdów utrzymanych w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To pozwoli Ci dobrać samochód spełniający Twoje aktualne wymogi.

Na terminal lotniczy możemy podstawić niewielkie, zgrabne auto idealne do poruszania się po zakorkowanych ulicach Katowic nawet w godzinach szczytu lub mini bus, który odbierze kilka osób i pomieści nawet największe bagaże.wynajem auta w kazdym wieku z prawem jazdy

Jako wypożyczalnia aut zapewniamy:

  • nowe pojazdy różnych klas,
  • podstawienie samochodu prosto na terminal lotniczy,
  • punktualność,
  • przejrzyste warunki wynajmu,
  • przystępne ceny.

Specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy zaś samochody klasy Premium oraz bardzo luksusowe limuzyny z przyciemnianymi szybami, klimatyzacją, podgrzewanymi fotelami, barkiem i innym komfortowym wyposażeniem. Takie auto można wynająć wraz z obsługą kierowcy o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Nasi kierowcy doskonale znają topografię miasta i mogą posłużyć jako przewodnicy podczas zwiedzania Katowic lub sprawnie dowieźć Klienta do wybranego hotelu, na konferencję czy inne spotkanie biznesowe. Wynajem samochodu w Katowicach jest w stanie spełnić nawet oczekiwania firm poszukujących reprezentacyjnego pojazdu do odbioru kluczowych kontrahentów zagranicznych.

Wypożyczalnia samochodu z lotniska – nowoczesne auta w przystępnych cenach.

Auta ekonomiczne, pojazdy klasy Premium, luksusowe limuzyny z kierowcą.
Z nami zawsze dotrzesz w wybrane miejsce – szybko, wygodnie i bez żadnych problemów!

TOP ZAREZERWUJ