Przewóz osób

Przewóz osób w Katowicach tylko nasza wypożyczalnia samochodów spełni 100% oczekiwań.

Jak

odbywa się przewóz osób w naszych busach?

Jednym z profili naszej wypożyczalni aut jest przewóz osób w Katowicach i okolicach oraz wynajem busów z kierowcą, które mogą dowieźć naszych pasażerów w dowolne miejsce Polski. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i Klientów biznesowych gwarantując usługi na najwyższym poziomie, szybki, bezpieczny transport w miłej atmosferze. A wszystko to, w niewygórowanych cenach i miłej atmosferze współpracy.

Przewóz osób Katowice – co można znaleźć w ofercie naszej wypożyczalni

Jako wypożyczalnia busów z Katowic posiadamy bardzo zróżnicowaną flotę. Dysponujemy zarówno komfortowymi busami kilkunastoosobowymi, jak i wygodnymi mikrobusami idealnymi dla mniejszych grup. Bus 9 osobowy możemy wynająć nie tylko z obsługą kierowcy, ale i samodzielnie (do jego prowadzenia wystarcza prawo jazdy kat. B).

Oferujemy bezpieczny, komfortowy przewóz osób w Katowicach oraz na terenie innych regionów Polski. Obsługujemy:

 • wycieczki szkolne,
 • wyjazdy turystyczne,
 • podróże służbowe (dowóz na konferencje, szkolenia, sympozja, imprezy motywacyjne i integracyjne),
 • wyjazdy na ferie i wakacje (np. dla grup przyjaciół lub krewnych),
 • imprezy rodzinne (wesela, komunie itp.).

Jako firma transportowa zajmujemy się także regularnymi przewozami pracowników (wystarczy wybrać trasę i zarezerwować godzinę).

Kolejną usługą w naszej ofercie są transfery lotniskowe – sprawnie możemy odebrać pasażerów prywatnych lub firmowych z wybranego portu lotniczego (naszym głównym terenem działalności jest lotnisko Katowice-Pyrzyce), dowieźć na spotkanie służbowe, konferencję, do domu lub hotelu. Dysponujemy pojemnymi busami z odpowiednią przestrzenią bagażową.

Najbardziej wymagającym Klientom umożliwiamy zamianę 9 osobowego busa na luksusowy samochód osobowy wraz z obsługą kierowcy. Zamówione pojazdy klasy Premium mogą posiadać podgrzewane fotele, barek, elektroniczne szyby czy rozsuwany dach, dzięki czemu doskonale sprawdzają się dla Klientów VIP.

Dlaczego warto wybrać transport busem?

 Wynajem busa z kierowcą pozwala na ekonomiczną podroż większej liczby osób. Takie rozwiązanie jest nie tylko tańsze niż podróż dwoma lub trzema samochodami prywatnymi, ale i o wiele bardziej komfortowe. Pasażerowie mogą cieszyć się podróżą, nie muszą pilnować nieznanej sobie trasy, nie obawiają się, że objazdy czy remonty dróg spowodują opóźnienia.

Nasza wypożyczalnia dowozi pasażerów w wybrane miejsce zawsze na czas. Transport busem naprawdę się opłaca!

Wypożyczalnia samochodów dobry wybór

Czemu

przewozy osób właśnie z nami

Jeżeli interesują Cię sprawne, komfortowe przewozy bus podstawiony przez naszą wypożyczalnię na pewno spełni oczekiwania. Priorytetem jest dla nas wygoda pasażerów i zapewnienie im nie tylko szybkiej, ale i miłej podróży. Niezależnie od tego, czy zamawiasz duży, kilkunastoosobowy pojazd, czy interesuje Cię wynajem mikrobusów z Katowic nasza wypożyczalnia podstawi pojazd wyposażony w:

 • bardzo komfortowe fotele,
 • klimatyzację,
 • ogrzewanie,
 • sprzęt audio umilający podróż.

W trosce o pełne bezpieczeństwo przy każdym fotelu zostały zamontowane pasy. Doskonale wiemy, że długa podróż bywa męcząca, dlatego siedzenia są ustawione w taki sposób, aby zapewniać pasażerom dużo miejsca i pełną swobodę. Wiele pojazdów posiada rozkładane fotele.

Doskonale wiemy, że konkurencja na rynku jest ogromna, a firmy przewozowe cały czas poszerzają swoje oferty. Dlatego nasza wypożyczalnia busów dba, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszym wyróżnikiem jest:

 • flota w doskonałym stanie technicznym i wizualnym,
 • duży wybór pojazdów (zarówno auta osobowe z kierowcą, jak i mikrobusy oraz duże busy dla kilkunastu osób),
 • komfortowe wyposażenie samochodów,
 • doświadczony zespół.

Bardzo dużą wagę przykładamy do doboru kierowców. Wynajem samochodu ma dla naszych pasażerów być ułatwieniem w podróży, dlatego to na kierowcach spoczywa odpowiedzialność za sytuację na drodze. Zatrudniamy wyłącznie opanowane osoby, które posiadają duże doświadczenie, znają trasy polskie i zagraniczne, potrafią zachować zimną krew w nieprzewidzianych sytuacjach (np. stłuczka, awaria na drodze, nieoczekiwana konieczność objazdu). Są to osoby komunikatywne, uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do życia, które zarażają pasażerów swoim entuzjazmem.

Szukasz firmy przewozowej, która zagwarantuje Ci bezpieczną, komfortową podróż bez żadnych problemów? Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni i dojedź na czas w wybrane przez siebie miejsce.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

Przewóz osób za każdym razem stanowi dla nas nowe wyzwanie, dlatego przykładamy najwyższą wagę do jakości floty oraz poziomu obsługi. Podróż z naszą wypożyczalnią samochodów jest szybka, tania i komfortowa.

Przewóz osób to bezpieczeństwo– z nami podróż stanie się prawdziwą przyjemnością.

Busy, mikrobusy, komfortowe auta osobowe z kierowcą – dobierz auto szyte na miarę swoich potrzeb i podróżuj z naszą wypożyczalnią samochodów z Katowic.

TOP ZAREZERWUJ