Firmy przewozowe

Przewozy

Firmy przewozowe Katowice korzystny profil

Firmy przewozowe Katowice to profil wypożyczalni samochodów, a znajdziesz tu nie tylko szeroki wachlarz aut osobowych różnych klas oraz busów, ale także usługi transportowe. Ich istotą jest wynajem busów oraz pojazdów osobowych wraz z kierowcą. Szeroka flota oraz doświadczeni kierowcy o wysokiej kulturze osobistej – oto, co wyróżnia proponowane przez nas usługi.

Kiedy możemy Ci pomóc jako firma przewozowa?

Jako wypożyczalnia samochodów z Katowic z dużym doświadczeniem na rynku stawiamy na kompleksową obsługę naszych Klientów.

Wynajem busa z kierowcą to idealne rozwiązanie w przypadku:

  • przeprowadzki,
  • transferu lotniskowego (podstawą oferty jest wynajem samochodu lotniska Katowice-Pyrzyce),
  • wycieczki szkolnej lub turystycznej,
  • dojazdu na imprezę okolicznościową (wesele, komunia, chrzest itp.),
  • dojazdu na konferencje, szkolenia, firmowe imprezy integracyjne,
  • dowozu dzieci do szkoły,
  • przewozu ekip pracowniczych.

Dlatego w ofercie przygotowaliśmy możliwość wynajmu pojazdu wraz kierowcą. Usługę tę dedykujemy kilku grupom Klientów.

Bus

Firmy przewozowe na co możesz liczyć

Nasza wypożyczalnia aut posiada bardzo nowoczesną, bezpieczną flotę. Firmy przewozowe nie zawsze dysponują nowymi pojazdami. Nasze samochody mają około 1-2 lata, dbamy o regularne kontrole techniczne, a po każdym wyjeździe pojazd przechodzi szczegółowy przegląd. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo i brak problemów w podróży.

Firmy przewozowe Katowice dobra jakość i cena

Dysponujemy większymi samochodami dostawczymi, które idealnie sprawdzą się podczas przeprowadzki, transportu mebli czy sprzętu AGD ze sklepu oraz komfortowymi busami osobami. U nas dostępny jest zarówno ekonomiczny bus 9 osobowy idealny na firmową konferencję, wyjazd na przyjęcie rodzinne czy transfer lotniskowy, jak i większy bus, którym jako firma transportowa obsługujemy wycieczki, zapewniamy dowóz gości na wesele oraz regularne przewozy ekip pracowniczych. Istnieje również możliwość wynajmu auta osobowego klasy Premium wraz z obsługą kierowcy (np. dla Klientów VIP).

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Katowice

Zasady cenionych firm przewozowych

Szczególną wagę przykładamy do tego, aby oferowane bus przewozy zapewniały najwyższy komfort w czasie podróży. Nasze busy osobowe posiadają wygodne fotele (z pasami) ustawione w taki sposób, aby każdemu pasażerowi zapewnić odpowiednią ilość miejsca. Pojemna przestrzeń bagażowa sprawdzi się w czasie wycieczek oraz rodzinnych wyjazdów. Samochody są klimatyzowane, posiadają sprawne ogrzewanie i multimedia uprzyjemniające podróż. Dzięki temu wynajem busa osobowego z kierowcą to usługa na najwyższym poziomie.

Firmy przewozowe w Katowicach właśnie tego szukasz

Kierowcy zatrudnieni przez wypożyczalnię samochodów w Katowicach to starannie dobrany zespół. Są to osoby, które nie tylko posiadają odpowiednie doświadczenie za kółkiem, ale i wyróżniają się siłą spokoju i opanowaniem niezbędnym podczas nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

Każdy kierowca doskonale zna obsługiwane trasy, a w razie objazdów czy remontów dróg wcześniej sprawdzamy alternatywne możliwości, aby naszych Klientów dowieźć na miejsce szybko i bez niepotrzebnego stresu.

Gwarantujemy, że wynajem busów w Katowicach właśnie u nas będzie doskonałą inwestycją. Przejrzyj dostępną flotę i zarezerwuj podstawienie pojazdu w wybrane miejsce.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

FIRMY PRZEWOZOWE KATOWICE TO PROSTE

01

Przestań zwlekać

Wybierz wygodę w nowoczesnych pojazdach.

02

Nie ograniczaj się

przygotowanie samochodu należy do nas Ty wybierasz wymarzony cel podróży

03

Bądź otwarty i skorzystaj z naszej pomocy

gwarantujemy czytelną umowę bez ukrytych kosztów

04

To możliwe niska cena za wysoką jakość

przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych Klientów

Firma transportowa, której możesz zaufać – z nami bezpiecznie dojedziesz do celu!Usługi transportowe na najwyższym poziomie – przewozy osobowe, transfery lotniskowe, wycieczki szkolne, dowozy pracowników.

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów z Katowic Rozbudowana flota, komfortowe pojazdy, atrakcyjne ceny.

TOP ZAREZERWUJ