Firmy przewozowe

Plusy korzystania z usług firm przewozowych

Firmy przewozowe Katowice to profil wypożyczalni samochodów, a znajdziesz tu nie tylko szeroki wachlarz aut osobowych różnych klas oraz busów, ale także usługi transportowe. Ich istotą jest wynajem busów oraz pojazdów osobowych wraz z kierowcą. Szeroka flota oraz doświadczeni kierowcy o wysokiej kulturze osobistej – oto, co wyróżnia proponowane przez nas usługi.

Kiedy możemy Ci pomóc jako firma przewozowa?

Jako wypożyczalnia samochodów z Katowic z dużym doświadczeniem na rynku stawiamy na kompleksową obsługę naszych Klientów.

Wynajem busa z kierowcą to idealne rozwiązanie w przypadku:

  • przeprowadzki,firma przewozowa katowice czynna cala dobe
  • transferu lotniskowego (podstawą oferty jest wynajem samochodu lotniska Katowice-Pyrzyce),
  • wycieczki szkolnej lub turystycznej,
  • dojazdu na imprezę okolicznościową (wesele, komunia, chrzest itp.),
  • dojazdu na konferencje, szkolenia, firmowe imprezy integracyjne,
  • dowozu dzieci do szkoły,
  • przewozu ekip pracowniczych.

Dlatego w ofercie przygotowaliśmy możliwość wynajmu pojazdu wraz kierowcą. Usługę tę dedykujemy kilku grupom Klientów.

Jaką flotą dysponuje wypożyczalnia samochodów z Katowic?

Nasza wypożyczalnia aut posiada bardzo nowoczesną, bezpieczną flotę. Firmy przewozowe nie zawsze dysponują firma przewozowa oferta wspolpracynowymi pojazdami. Nasze samochody mają około 1-2 lata, dbamy o regularne kontrole techniczne, a po każdym wyjeździe pojazd przechodzi szczegółowy przegląd. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo i brak problemów w podróży.

Firmy przewozowe Katowice dobra jakość i cena

Dysponujemy większymi samochodami dostawczymi, które idealnie sprawdzą się podczas przeprowadzki, transportu mebli czy sprzętu AGD ze sklepu oraz komfortowymi busami osobami. U nas dostępny jest zarówno ekonomiczny bus 9 osobowy idealny na firmową konferencję, wyjazd na przyjęcie rodzinne czy transfer lotniskowy, jak i większy bus, którym jako firma transportowa obsługujemy wycieczki, zapewniamy dowóz gości na wesele oraz regularne przewozy ekip pracowniczych. Istnieje również możliwość wynajmu auta osobowego klasy Premium wraz z obsługą kierowcy (np. dla Klientów VIP).

Komfort i bezpieczeństwo w firmach przewozowych

Szczególną wagę przykładamy do tego, aby oferowane bus przewozy zapewniały najwyższy komfort w czasie podróży.firma transportowa katowice bezpieczenstwo Nasze busy osobowe posiadają wygodne fotele (z pasami) ustawione w taki sposób, aby każdemu pasażerowi zapewnić odpowiednią ilość miejsca. Pojemna przestrzeń bagażowa sprawdzi się w czasie wycieczek oraz rodzinnych wyjazdów. Samochody są klimatyzowane, posiadają sprawne ogrzewanie i multimedia uprzyjemniające podróż. Dzięki temu wynajem busa osobowego z kierowcą to usługa na najwyższym poziomie.

Firmy przewozowe w Katowicach właśnie tego szukasz

Kierowcy zatrudnieni przez wypożyczalnię samochodów w Katowicach to starannie dobrany zespół. Są to osoby, które nie tylko posiadają odpowiednie doświadczenie za kółkiem, ale i wyróżniają się siłą spokoju i opanowaniem niezbędnym podczas nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

Każdy kierowca doskonale zna obsługiwane trasy, a w razie objazdów czy remontów dróg wcześniej sprawdzamy alternatywne możliwości, aby naszych Klientów dowieźć na miejsce szybko i bez niepotrzebnego stresu.

Gwarantujemy, że wynajem busów w Katowicach właśnie u nas będzie doskonałą inwestycją. Przejrzyj dostępną flotę i zarezerwuj podstawienie pojazdu w wybrane miejsce.

FIRMY PRZEWOZOWE KATOWICE TO PROSTE

01

Przestań zwlekać

Wybierz wygodę w nowoczesnych pojazdach.

02

Nie ograniczaj się

przygotowanie samochodu należy do nas Ty wybierasz wymarzony cel podróży

03

Bądź otwarty i skorzystaj z naszej pomocy

gwarantujemy czytelną umowę bez ukrytych kosztów

04

To możliwe niska cena za wysoką jakość

przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych Klientów

Firma transportowa, której możesz zaufać – z nami bezpiecznie dojedziesz do celu! Usługi transportowe na najwyższym poziomie – przewozy osobowe, transfery lotniskowe, wycieczki szkolne, dowozy pracowników.

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów z Katowic Rozbudowana flota, komfortowe pojazdy, atrakcyjne ceny.

TOP ZAREZERWUJ