Wynajem busa z kierowcą

Wynajem busów - Katowice - z kierowcą w standardzie

Przejrzyste warunki najmu, nowoczesne busy, doświadczeni kierowcy. Wypożyczalnia busów z Katowic to firma, której możesz zaufać!

Kierowca

w wynajetym busie - bezpieczeństwo i wygoda

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla Klientów, którym zależy na wygodnym środku transportu dla większej liczby osób – wynajem busa z kierowcą. Jest to rozwiązanie dedykowane osobom prywatnym, firmom, szkołom, organizatorom wycieczek i innych wyjazdów. Z nami szybko, bezpiecznie i wygodnie można dojechać w dowolne miejsce Polski oraz Europy.

Wynajem busa z kierowcą – to naprawdę się opłaca

Ekonomiczne busy pozwalają na wygodną podróż i stanowią doskonałą alternatywę dla korzystania ze środków komunikacji publicznej (pociągi, autokary jeżdżące na regularnych trasach) lub wyjazdów dwoma czy trzema samochodami prywatnymi.

Jako wypożyczalnia samochodów o ugruntowanej pozycji na rynku stawiamy na obsługę Klientów na najwyższym poziomie – dostarczamy nowe, bezpieczne pojazdy, które dobrze się prezentują, są ekonomiczne i wygodne. Oferowane busy są wyposażone w rozwiązania umożliwiające stabilną jazdę po różnych nawierzchniach i systemy wspomagające kierowcę, co sprawia, że podróż zawsze jest w pełni bezpieczna, a ewentualność awarii stanowi rzadkość.

Wynajem busa z kierowcą to usługa, którą wzbogaciliśmy klasyczną ofertę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów osobowych. Tego rodzaju usługi transportowe idealnie sprawdzą się przy wielu okazjach. Obsługujemy między innymi:

  • wycieczki szkolne i wyjazdy turystyczne,
  • wyjazdy okolicznościowe,
  • konferencje i inne wyjazdy firmowe,
  • transfery z lotniska (naszym głównym terenem działania jest przede wszystkim port lotniczy Katowice-Pyrzyce),
  • inne wydarzenia wymagające dogodnego transportu osobowego.

Wynajem busa doskonale sprawdzi się do przewozu gości weselnych lub uczestników innej imprezy rodzinnej, podczas wyjazdów na bal sylwestrowy czy wypadów z przyjaciółmi w góry. Dla mniejszych grup polecamy nowoczesne mikrobusy (bus 9 osobowy). Są to eleganckie auta, które zapewniają wysoki komfort podróży, posiadają odpowiednią przestrzeń na bagaże, klimatyzację i wygodne fotele. Istnieje również możliwość wynajmu większego busa, który sprawdzi się przede wszystkim podczas przejazdów dla grup pracowniczych oraz na wycieczki.

Gwarantujemy, że wynajem busów w naszej wypożyczalni jest opłacalny. Pojazdy, którymi dysponujemy są ekonomiczne, co pozwala nam oferować atrakcyjne stawki, a brak limitu kilometrów sprawia, że Klienci nie muszą obawiać się objazdów czy remontów na drodze.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Podróż

Bus plus kierowca - wygodnie dojedź na miejsce

Wynajem mikrobusów wraz z obsługą kierowcy pozwala sprawnie zaplanować podróż i bez przeszkód dojechać do celu. Pracownicy naszej wypożyczalni przeanalizują trasę wiodącą do punktu docelowego i wybiorą najdogodniejsze rozwiązanie, a kierowcy zadbają, aby nieprzewidziane sytuacje na drodze nie stały się zmartwieniem dla Klientów.

Jako firma transportowa doskonale wiemy, że pasażerowie oczekują szybkiego, bezproblemowego dotarcia do celu, a jednocześnie cenią sobie wygodę i miłą atmosferę podróży. Nasze nowoczesne busy spełniają te oczekiwania. Pojazdy posiadają przestronne kabiny z odpowiednim rozkładem foteli, dzięki czemu nawet długa podróż nie będzie męcząca.

Jeżeli chodzi o dalekobieżne przewozy bus z naszej wypożyczalni jest idealnym rozwiązaniem. Wydajne ogrzewanie i klimatyzacja zapewniają w kabinie optymalną temperaturę, multimedia umilają podróż, a lampki przy siedzeniach pozwalają dopracować referat czy prezentację na firmową konferencję.

Wynajem busów osobowych – dlaczego właśnie u nas

Naszym podstawowym profilem działalności jest wynajem samochodów osobowych. Bogatą flotę nowoczesnych aut tego typu wzbogaciliśmy o busy i mikrobusy, aby zapewnić Klientom kompleksową obsługę usług przewozowych.

Dbamy, aby wynajem busów osobowych wraz z kierowcą  był konkurencyjną usługą na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się o krok wyprzedzać konkurencję, dlatego cały czas wzbogacamy flotę, regularnie poddajemy pojazdy przeglądom technicznym oraz zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców.

Nasi kierowcy w codziennej pracy wykorzystują umiejętności zdobyte podczas setek godzin spędzonych „za kółkiem”, dzięki czemu doskonale wiedzą, jak reagować w każdej sytuacji na drodze.

Wynajem busa z kierowcą to usługa spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

Wynajem busów z kierowcą – zaufaj doświadczonym specjalistom.

Wypożyczalnia busów Katowice – podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

TOP ZAREZERWUJ