Wynajem busa z kierowcą

Wynajem busów - Katowice - z kierowcą w standardzie

To sie naprawde opłaca.
Przejrzyste warunki najmu, nowoczesne busy, doświadczeni kierowcy. Wypożyczalnia busów z Katowic to firma, której możesz zaufać!

Kierowca

w wynajetym busie - bezpieczeństwo i wygoda

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla Klientów, którym zależy na wygodnym środku transportu dla większej liczby osób – wynajem busa z kierowcą. Jest to rozwiązanie dedykowane osobom prywatnym, firmom, szkołom, organizatorom wycieczek i innych wyjazdów. Z nami szybko, bezpiecznie i wygodnie można dojechać w dowolne miejsce Polski oraz Europy.

Wynajem busa z kierowcą – to naprawdę się opłacaprzewozy busem w katowice z kluczykami

Ekonomiczne busy pozwalają na wygodną podróż i stanowią doskonałą alternatywę dla korzystania ze środków komunikacji publicznej (pociągi, autokary jeżdżące na regularnych trasach) lub wyjazdów dwoma czy trzema samochodami prywatnymi.

Jako wypożyczalnia samochodów o ugruntowanej pozycji na rynku stawiamy na obsługę Klientów na najwyższym poziomie – dostarczamy nowe, bezpieczne pojazdy, które dobrze się prezentują, są ekonomiczne i wygodne. Oferowane busy są wyposażone w rozwiązania umożliwiające stabilną jazdę po różnych nawierzchniach i systemy wspomagające kierowcę, co sprawia, że podróż zawsze jest w pełni bezpieczna, a ewentualność awarii stanowi rzadkość.

Wynajem busa z kierowcą to usługa, którą wzbogaciliśmy klasyczną ofertę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów osobowych. Tego rodzaju usługi transportowe idealnie sprawdzą się przy wielu okazjach. Obsługujemy między innymi:

  • wycieczki szkolne i wyjazdy turystyczne,
  • wyjazdy okolicznościowe,
  • konferencje i inne wyjazdy firmowe,
  • transfery z lotniska (naszym głównym terenem działania jest przede wszystkim port lotniczy Katowice-Pyrzyce),
  • inne wydarzenia wymagające dogodnego transportu osobowego.

Wynajem busa doskonale sprawdzi się do przewozu gości weselnych lub uczestników innej imprezy rodzinnej, podczas wyjazdów na bal sylwestrowy czy wypadów z przyjaciółmi w góry. Dla mniejszych grup polecamy nowoczesne mikrobusy (bus 9 osobowy). Są to eleganckie auta, które zapewniają wysoki komfort podróży, posiadają odpowiednią przestrzeń na bagaże, klimatyzację i wygodne fotele. Istnieje również możliwość wynajmu większego busa, który sprawdzi się przede wszystkim podczas przejazdów dla grup pracowniczych oraz na wycieczki.

Gwarantujemy, że wynajem busów w naszej wypożyczalni jest opłacalny. Pojazdy, którymi dysponujemy są ekonomiczne, co pozwala nam oferować atrakcyjne stawki, a brak limitu kilometrów sprawia, że Klienci nie muszą obawiać się objazdów czy remontów na drodze.

Podróż

Bus plus kierowca - wygodnie dojedź na miejsce

Wynajem mikrobusów wraz z obsługą kierowcy pozwala sprawnie zaplanować podróż i bez przeszkód dojechać do celu. Pracownicy naszej wypożyczalni przeanalizują trasę wiodącą do punktu docelowego i wybiorą najdogodniejsze rozwiązanie, a kierowcy zadbają, aby nieprzewidziane sytuacje na drodze nie stały się zmartwieniem dla Klientów.czynne cala dobe wypozyczalnia busow osobowych

Jako firma transportowa doskonale wiemy, że pasażerowie oczekują szybkiego, bezproblemowego dotarcia do celu, a jednocześnie cenią sobie wygodę i miłą atmosferę podróży. Nasze nowoczesne busy spełniają te oczekiwania. Pojazdy posiadają przestronne kabiny z odpowiednim rozkładem foteli, dzięki czemu nawet długa podróż nie będzie męcząca.

Jeżeli chodzi o dalekobieżne przewozy bus z naszej wypożyczalni jest idealnym rozwiązaniem. Wydajne ogrzewanie i klimatyzacja zapewniają w kabinie optymalną temperaturę, multimedia umilają podróż, a lampki przy siedzeniach pozwalają dopracować referat czy prezentację na firmową konferencję.

Wynajem busów osobowych – dlaczego właśnie u nas?

Naszym podstawowym profilem działalności jest wynajem samochodów osobowych. Bogatą flotę nowoczesnych aut tego typu wzbogaciliśmy o busy i mikrobusy, aby zapewnić Klientom kompleksową obsługę usług przewozowych.

Dbamy, aby wynajem busów osobowych wraz z kierowcą  był konkurencyjną usługą na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się o krok wyprzedzać konkurencję, dlatego cały czas wzbogacamy flotę, regularnie poddajemy pojazdy przeglądom technicznym oraz zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców.

Nasi kierowcy w codziennej pracy wykorzystują umiejętności zdobyte podczas setek godzin spędzonych „za kółkiem”, dzięki czemu doskonale wiedzą, jak reagować w każdej sytuacji na drodze.

Wynajem busa z kierowcą to usługa spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wynajem busów z kierowcą – zaufaj doświadczonym specjalistom.

Wypożyczalnia busów Katowice – podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

TOP ZAREZERWUJ