Wynajem busów

Wynajem busów Katowice wypożyczalnia samochodów, która dowiezie na czas do celu

Ofertę przygotowaliśmy z myślą o osobach prywatnych potrzebujących busa, grupach, instytucjach oraz firmach

WYNAJEM BUSA KATOWICE

WYNAJEM BUSA KATOWICE

WYNAJEM MIKROBUSA

WYNAJEM MIKROBUSA

FIRMA TRANSPORTOWA

FIRMA TRANSPORTOWA

Oferta

warta wynajmu busa

Usługi transportowe busem z naszej wypożyczalni często wybierane są także przez szkoły organizujące wycieczki klasowe, wyjazdy na olimpiady, konkursy przedmiotowe, występy artystyczne lub zawody sportowe. Kolejną grupą Klientów wypożyczalni są organizatorzy wycieczek turystycznych – zarówno biura podróży, jak i firmy oraz instytucje.

Wynajem mikrobusów stanowi ekonomiczny sposób transportu na firmowe imprezy integracyjne lub motywacyjne, konferencje, sympozja, spotkania biznesowe w większym gronie lub szkolenia wyjazdowe. Nasze bezpieczne, komfortowe busy szybko dowożą pasażerów w dowolne miejsce Polski i stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych samochodów osobowych mieszczących przeciętnie 5 osób.

Z oferty wynajmu samochodów korzystają także przedsiębiorstwa potrzebujące regularnego transportu dla swoich ekip pracowniczych na terenie Katowic i okolic.

Wynajem busów jaki oferujemy gwarancją jakości

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada bardzo rozbudowaną flotę składającą się z nowych pojazdów utrzymanych w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym. Dotyczy to nie tylko aut osobowych, ale także busów. W ofercie dostępne są klasyczne pojazdy kilkunastoosobowe, które najczęściej wynajmujemy wraz z kierowcą (do ich prowadzenia niezbędne jest prawo jazdy kat. D) oraz busy 9-osobowe. Mniejszy bus 9 osobowy jest ekonomicznym rozwiązaniem podczas wyjazdów na firmowe konferencje, imprezy rodzinne czy urlop z przyjaciółmi.

Jako doświadczona wypożyczalnia busów z ugruntowaną pozycją na rynku zapewniamy naszym Klientom usługi na światowym poziomie. Dysponujemy szeroką flotą, nasze busy są w doskonałym stanie technicznym, idealnie się prezentują, posiadają bogate wyposażenie zapewniające komfort podczas podróży i pełen pakiet ubezpieczeń.

Zyskowna

ekonomia wynajmu busa

Wypożyczalnia busów w Katowicach w swojej ofercie posiada szeroki wybór pojazdów, które idealnie sprawdzą się do transportu na krótkich oraz dłuższych trasach. Umożliwiamy wynajem busa z kierowcą oraz wypożyczenie busa 9 osobowego bez kierowcy.

Wynajęcie busa osobowego to usługa, którą kierujemy w stronę:

 • osób prywatnych potrzebujących większego środka transportu,
 • szkół,
 • biur podróży i innych organizatorów wyjazdów turystycznych,
 • firm,
 • grup muzycznych,
 • teatrów,
 • drużyn sportowych,

Wynajem busów w Katowicach idealnie sprawdzi się przed uroczystościami rodzinnymi (wesela, jubileusze, komunie, chrzty). Kilkuosobowy mikrobus pozwoli całej rodzinie wspólnie wybrać się na uroczystość i obniżyć koszty podróży (większy bus może zastąpić nawet 3 auta prywatne). W takim przypadku umożliwiamy zarówno wynajem busa z kierowcą, jak i wypożyczenie samego samochodu (do kierowania busem 9-osobowym wystarcza prawo jazdy kat. B).  Coraz częściej Klienci prywatni decydują się na wynajem busa, aby wyjechać na wakacje, urlop lub długi weekend w większym gronie.

Wynajem busa z kierowcą spełni oczekiwania

Nie stosujemy limitu kilometrów, zatrudniamy doświadczonych, komunikacyjnych kierowców. Nasi Klienci przez cały czas mogą pozostać w kontakcie z pracownikiem wypożyczalni, który na bieżąco będzie reagował w przypadku nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

Wynajem busa to ekonomiczne rozwiązanie, gdy w podróż wybiera się większa liczba osób. Nasze busy doskonale sprawdzą się zarówno na krótkich, jak i dłuższych trasach. Samochody są nowe, komfortowe i oszczędne.

Skorzystaj

z naszych dobrych rozwiązań

Jako firma transportowa dbamy o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Dlatego busy dostępne w naszej flocie posiadają nowoczesne rozwiązanie ułatwiające jazdę oraz szereg wyposażenia zapewniającego wygodę podczas podróży. Kabiny są przestronne, a rozkład foteli pozwala na komfortową podróż, dzięki czemu pojazdy doskonale sprawdzają się na długich trasach. Busy posiadają:

 • komfortowe fotele,
 • schowki i przegrody,
 • wygodne uchwyty,
 • lampki przy siedzeniach pozwalające na czytanie,
 • nowoczesną klimatyzację i wydajne ogrzewanie,
 • radio i inne multimedia uprzyjemniające podróż.

Regularne przeglądy techniczne gwarantują pełną sprawność pojazdu i brak nieprzewidzianych sytuacji na drodze (szczegółowe kontrole wykonywane są po przyjechaniu z każdej trasy). Dzięki temu wynajem busa w naszej wypożyczalni to sprawna usługa na najwyższym poziomie.

Wynajem długoterminowy to się opłaca

Specjalnie dla Klientów biznesowych przygotowaliśmy ofertę wynajmu długoterminowego. Jest to usługa pozwalająca wypożyczyć pojazd na okres powyżej miesiąca. Wynajem długoterminowy jest korzystniejszy niż klasyczny leasing ze względów podatkowych. Dodatkowo odciąża firmę od konieczności zarządzania flotą, ponieważ to nasza wypożyczalnia zajmuje się przeglądami, a w razie awarii na drodze dostarczane jest auto zastępcze na koszt firmy ubezpieczeniowej.

W przypadku wynajmu długoterminowego nie obowiązuje limit kilometrów, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą obawiać się kar umownych. Wynajem busów na dłuższy okres sprawdzi się zarówno w przedsiębiorstwach potrzebujących większego pojazdu służbowego (w takim przypadku polecamy przede wszystkim busy 9 osobowe), jak i jako sposób na rozszerzenie floty w firmie transportowej.

Wynajem busów z kierowcą i pojazdów 9 osobowych. Wypożyczalnia samochodów, której możesz zaufać.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

Wynajem busów – z nami komfortowo dojedziesz do celu.

Wypożyczalnia busów Katowice – zaufaj doświadczeniu, wybierz ofertę szytą na miarę swoich potrzeb.

TOP ZAREZERWUJ