Wynajem mikrobusów

Wynajem mikrobusów w Katowicach – bezpieczny transport na każdą okazję. Czym wyróżnia się nasza flota?

Nowoczesne mikrobusy – wygodny sposób podróżowania. Wypróbuj nasze usługi transportowe i przekonaj się, że zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem.

Mikro

Wynajem mikrobusów w Katowicach na wakacyjny urlop

Jednym z profili działalności naszej wypożyczalni samochodów jest wynajem mikrobusów w Katowicach. Są to niewielkie, zwrotne pojazdy, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego autokaru. Oferowane mikrobusy mieszczą od 9 do kilkunastu osób i są dostępne wraz z obsługą kierowcy lub samodzielnie.

Mikrobusy doskonale sprawdzą się do transportu kilku lub kilkunastu osób. Są one o wiele bardziej ekonomiczne od dużych autokarów i pozwalają oszczędnie dojechać na miejsce. W ofercie posiadamy wynajem busa z kierowcą oraz możliwość wypożyczenia samego pojazdu (wynajem krótkoterminowy).

Busy z obsługą kierowcy idealnie sprawdzą się jako środek transportu na imprezach okolicznościowych, firmowych konferencjach, szkoleniach czy imprezach integracyjnych. Nasz bus 9 osobowy może zastąpić 2 samochody prywatne w czasie wyjazdu na rodzinne wakacje lub weekend z przyjaciółmi.

Pojazd mieszczący do 9 osób (wraz z kierowcą) może prowadzić każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B. Wynajem busów osobowych, które posiadają powyżej 9 miejsc (dla pasażerów) najczęściej rezerwowany jest wraz z obsługą kierowcy, ponieważ, zgodnie z polskimi przepisami, prowadzenie takiego samochodu wymaga posiadania prawa jazdy kat. D1. Dodatkowo, kierowanie większym busem wymaga pewnego doświadczenia, ponieważ przydatne są tutaj nieco inne umiejętności niż w przypadku jazdy klasycznym samochodem osobowym. Nasz zawodowy kierowca z takim zadaniem poradzi sobie wyśmienicie.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Bus

Na raz, nieraz, na czas, i tylko u nas

Jako wypożyczalnia samochodów z dużym doświadczeniem w branży wiemy, że miarą jakości świadczonych usług jest przede wszystkim dbałość o flotę. To właśnie oferowane samochody są w pierwszej kolejności oceniane przez Klientów. Dopiero, gdy oferowane pojazdy spełnią oczekiwania, przeciętny konsument zapoznaje się ze szczegółowymi warunkami najmu.

Flota jest naszą wizytówką. Dbamy, aby oferowany wynajem aut osobowych oraz wynajem busów spełnił oczekiwania najbardziej wymagających osób. W ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór pojazdów sprawdzonych, cenionych na rynku marek. Wszystkie samochody są nowe, podlegają regularnym kontrolom technicznym, a pracownicy naszej wypożyczalni dbają o ich stan wizualny. Wiemy, że lśniący lakier, idealnie wysprzątane wnętrze i inne detale to standard w nowoczesnej wypożyczalni samochodów.

 

Wynajem busa w naszej firmie to gwarancja otrzymania zwrotnego, wygodnego pojazdu z mobilnym wnętrzem. Samochód możemy dostosować do liczby podróżujących osób oraz wagi i wielkości przewożonych bagaży. Nie jest dla nas problemem wymontowanie foteli i stworzenie pojemniejszej przestrzeni bagażowej.

Tak

Wypożyczalnia busów Katowice – usługi na światowym poziomie

Wynajem mikrobusów w Katowicach zapewniamy przejrzyste warunki najmu

Atrakcyjne pakiety do wyboru, które sprawiają, że nasza wypożyczalnia busów w Katowicach jest konkurencyjna. Pragniemy, aby nasi Klienci mogli nam zaufać i powracali za każdym razem, gdy będą potrzebować wygodnego środka transportu dla większej grupy osób w celach prywatnych lub służbowych.

Usługi transportowe to nie tylko przewóz do miejsca docelowego, ale także możliwość stałego kontaktu z wypożyczalnią oraz pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze.

Zaufaj naszej wypożyczalni i zarezerwuj wynajem mikrobusów, jeżeli potrzebujesz wygodnego środka transportu:

W przypadku wynajmu busa z kierowcą dbamy, aby trasy były obsługiwane przez komunikatywne, uśmiechnięte osoby, które nie tylko są fachowcami w swojej branży, ale i zapewnią pasażerom miłą atmosferę podróży. Nasi zawodowi kierowcy to starannie wyselekcjonowane osoby, których niejedna firma transportowa może nam pozazdrościć.

Umów sie na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE
ul. Puławska 22b
40-217 Katowice
E-mail: biuro@wypozyczalniakatowice.pl
531 739 726

Wypożyczalnia samochodów Katwoice poleca:

Wynajem mikrobusów Katowice – obniż koszty przejazdów i podróżuj komfortowo.

Wynajmij mikrobus na konferencję, szkolenie lub imprezę okolicznościową i zadbaj o ekonomiczny transport dla całej grupy.

TOP ZAREZERWUJ