Wynajem samochodów dostawczych – jakie pojazdy posiadamy w firmowej flocie? Dobierz odpowiedni model i skomponuj swój własny pakiet. Z nami sprawnie przewieziesz każdy ładunek.

Stawiamy na kompleksową obsługę Klientów o różnych wymogach. To nas skłania do regularnej rozbudowy floty o nowe pojazdy oraz przygotowywania atrakcyjnych pakietów usług. Osoby zainteresowane wynajmem aut dostawczych,  mogą wybrać pojazdy typu:

  • skrzynia (zabudowana kabina kierowcy, otwarta skrzynia ładunkowa z otwieraną klapą i burtami),
  • furgon (zamknięty pojazd ze ścianami posiadający przesuwne bądź uchylne drzwi boczne oraz tylne),
  • kombi (przestrzeń bagażowa jest oddzielona od kabiny osobowej – pojazdy posiadają 2 zabudowane bryły).

Różne typy nadwozia sprawiają, że Klienci naszej wypożyczalni mogą dobrać pojazd idealnie dostosowany do wielkości, wagi i typu przewożonych ładunków. Silniki wyróżniają się dużą mocą, ale jednocześnie dbamy o dobór modeli, które są możliwie, jak najbardziej ekonomiczne. To sprawia, że wynajem aut w naszej wypożyczalni umożliwia ekonomiczne przewiezienie przedmiotów oraz niedrogi transport regularny w firmach świadczących usługi transportowe.

Wynajem samochodów dostawczych – jakie pojazdy posiadamy w firmowej flocie?

Kabiny oferowanych pojazdów są nowoczesne, posiadają komfortowe obicia tapicerek, ergonomiczne fotele zapewniające kierowcy wygodę podczas długich tras. Udogodnieniem jest wydajne ogrzewanie, systemy klimatyzacji oraz multimedia.

Systemy wspomagania jazdy zwiększają bezpieczeństwo na trasie. Osobom potrzebującym pojazdu, który doskonale poradzi sobie na trudnych trasach, polecamy samochody dostawcze z napędem na cztery koła.

biuro-obslugi-klientow

 

Wynajem samochodów dostawczych – jakie pojazdy posiadamy w firmowej flocie?
5 (100%) 1 vote

TOP ZAREZERWUJ