Wypożyczalnia samochodów dostawczych – solidny partner dla Twojego biznesu, który kieruje usługę wynajmu długoterminowego w stronę Klienta Biznesowego. Wynajem długoterminowy bardzo często jest tańszą i dogodniejszą formą poszerzenia firmowej floty niż skorzystanie z ofert firm leasingowych. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych gwarantuje stałą miesięczną opłatę, regularne przeglądy oraz pełen pakiet ubezpieczeń gwarantujących bezpieczeństwo nawet na najdłuższych trasach.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – solidny partner dla Twojego biznesu

Dbamy, aby oferta była mobilna i przystosowana do wymogów Klientów, dlatego każda firma transportowa może zaznaczyć w umowie możliwość korzystania z wynajętych pojazdów poza granicami Polski. Umowy długoterminowe wypożyczalni samochodów umożliwiają korzystny wynajem samochodów bez limitu kilometrów, dzięki czemu przedsiębiorstwa świadczące usługi transportowe mogą swobodnie korzystać z wypożyczonych pojazdów podczas przewozu ładunków.

Dla Klientów planujących wypożyczenie kilku pojazdów przygotowujemy atrakcyjne promocje i rabaty (np. brak kaucji czy obniżenie jednej z rat). Naszych Klientów odciążamy także z konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z zarządzaniem flotą – zapewniamy okresowe przeglądy techniczne, wymianę opon na letnie lub zimowe i inne usługi serwisowe. To sprawia, że umowa najmu samochodów podpisana z naszą wypożyczalnią pozwala na szybkie, bezproblemowe i ekonomiczne rozbudowanie floty w przedsiębiorstwach z branży transportowo-logistycznej.

 umowa-wynajmu-samochodow-na-czas-rezerwacja

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – solidny partner dla Twojego biznesu
5 (100%) 1 vote

TOP ZAREZERWUJ