Auto z wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Katowicach

Kiedy przylatujesz do Katowic w celach służbowych, turystycznych czy rodzinnych, postaw na wypożyczalnię samochodów. Gotowe do jazdy auto będzie czekało na Ciebie o umówionej porze.

Auto z wypożyczalni czy taksówka

Jeśli Twój bagaż jest niewielki, a cel Twojej podróży zakłada spędzenie większości czasu w jednym miejscu, na przykład w hotelu, w którym odbywa się konferencja służbowa bądź u rodziny, do której przyjechałeś z odwiedzinami, zamówienie taksówki będzie dobrym pomysłem. Jeżeli jednak zamierzasz często się przemieszczać, a Twój pobyt w danym mieście nie zapowiada się na stacjonarny, skorzystaj z wypożyczalni samochodów w Katowicach.
Swoje usługi kierujemy też do osób, które chcą zapewnić ciepłe przyjęcie i komfortowy początek pobytu w konkretnym miejscu ważnej osobie, na przykład partnerowi biznesowemu czy bliskiemu krewnemu. Wówczas możesz zamówić auto wraz kierowcą, który podwiezie pasażera pod wskazany adres. Jeśli na lotnisku zjawić się ma większa grupa – zachęcamy do rozważenia wynajmu busa. To wygodna i bardzo atrakcyjna cenowo opcja. W sporym bagażniku zmieszczą się wszystkie bagaże podróżujących, a ci komfortowo będą mogli rozsiąść się w samochodowych fotelach.
Jeżeli zdecydujesz się na wynajem samochodu na lotnisku, nie będziesz musiał zwrócić go w tym samym punkcie. Jesteśmy elastyczni, dlatego możesz uzgodnić z naszym pracownikiem konkretne miejsce zwrotu samochodu w mieście.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach –konkurencyjne ceny

Jako rzetelna wypożyczalnia samochodów w Katowicach dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. Dysponujemy dużą flotą samochodową, w skład której wchodzą między innymi:

  • kompaktowe auta miejskie, na przykład Citroen C1, Toyota Aygo;
  • eleganckie sedany, na przykład Fiat Tipo, Renault Megane;
  • samochody typu kombi, na przykład Opel Astra Kombi, Kia Optima Kombi;
  • najwyższej klasy limuzyny, na przykład Audi S8;
  • auta sportowe nowej generacji, na przykład Nissan GT-R;
  • przestronne i komfortowe busy, na przykład Opel Vivaro Long, Peugeot Boxer.

Spośród szerokiej oferty z pewnością znajdziesz dla siebie auto, które w pełni będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Zadowolenie to formalność

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy do każdego Klienta podchodzą w sposób indywidualny. Chcemy, byś był w pełni zadowolony z naszych usług, dlatego szybko i sprawnie załatwiamy wszelkie formalności związane z wynajmem aut. Doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiązujemy każdego typu problem związany z przewozem osób.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanego przez nas wynajmu krótkoterminowego, wynajmu średnioterminowego oraz wynajmu długoterminowego.
Jeżeli poszukujesz wypożyczalni samochodów w Katowicach, którą cechować mają najwyższe standardy świadczonych usług – serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośredniego. Jesteśmy elastyczni i doskonale znamy potrzeby naszych Klientów – możesz nam zaufać.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ