Czym jechać na zimowy wypoczynek? Autem z wypożyczalni samochodów!

Jeżeli planujesz ferie, a jednocześnie szukasz komfortowego środka transportu, postaw na wypożyczalnię samochodów w Katowicach. Wynajętym autem szybko i komfortowo dojedziesz wszędzie tam, gdzie chcesz.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach – pewny partner w podróży

Od dłuższego czasu masz już zaplanowane wakacje zimowe. Chcesz odpocząć z rodziną od codzienności, zmienić otoczenie. Walizki są już spakowane, jednak kiedy jesteście gotowi by wyruszyć w drogę, Twoje auto odmawia posłuszeństwa. Co robisz? Odwołujesz wyjazd, postanawiasz za wszelką cenę uruchomić samochód i jechać nim w podróż, mimo że jest niesprawne, prosisz o pomoc znajomych? Ależ skąd! Najbardziej komfortową, a zarazem najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym opcją będzie wynajem samochodu. Wypożyczalnie samochodów w Katowicach oferują nowe modele samochodów dostosowanych do różnorodnych potrzeb. Jeśli faktycznie podróżujesz z rodziną, przyjrzyj się bliżej wygodnym samochodom typu kombi. Najnowsze modele posiadają niezwykle pojemne bagażniki, przestronne wnętrza, a także wiele udogodnień, takich jak system wygodnego podpierania kręgosłupa wbudowany w fotele, podgrzewane siedzenia (co ma szczególne znaczenie właśnie podczas miesięcy zimowych), czy funkcje masażu.

Wynajem auta w Karwicach nowa generacja

Należy ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż flota wypożyczalni aut składa się wyłącznie z samochodów najnowszej generacji, a tym samym bardzo ekonomicznych. Koszty podróży nie będą więc wysokie – spalanie paliwa w tego typu pojazdach jest bowiem niskie.

Warto również wspomnieć o ich znakomitym stanie technicznym. Każdy samochód, jaki znajdziesz w naszej ofercie, posiada ważny przegląd, ma opony dostosowane do aktualnie panującej pory roku, jego stan techniczny jest znakomity. Dbając o bezpieczeństwo i komfort pasażerów naszych aut sprawdzamy każdy szczegół, by mieć pewność, że przekazujemy Ci kluczyki do samochodu, którego stan jest perfekcyjny pod każdym względem.

Dlaczego warto postawić na wynajem aut

W przypadku wyjazdów wakacyjnych czy zimowych, kiedy szczególne znaczenie ma doskonały stan techniczny samochodów oraz komfort w czasie podróży. Skorzystanie z oferty wypożyczalni samochodów z Katowic jest strzałem w dziesiątkę. Podróżując większą grupą, na przykład w dwie rodziny, polecamy wynajem busów. Wystarczy wspomnieć o dużej oszczędności paliwa, przestronnych wnętrzach, czy pojemnym bagażniku, by dojść do wniosku, że wybór owego środka transportu jest w niektórych sytuacjach najlepszą opcją.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją samochodów, które wchodzą w skład naszej floty oraz ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz w niej między innymi:

  • wynajem busa z kierowcą,
  • wynajem krótkoterminowy,
  • średnioterminowy oraz
  • wynajem długoterminowy.

Jeżeli poszukujesz samochodu na ferie zimowe bądź zimową wycieczkę w góry – zgłoś się do wypożyczalni samochodów w Katowicach. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w naszym biurze stacjonarnym, jak i pod numerem telefonu wskazanym na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ