Długoterminowy i średnioterminowy wynajem busów dla firm – czy warto

Wynajem aut, także tych mogących pomieścić większą liczbę osób, staje się rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej osób. Wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu leżą po stronie wypożyczalni – Ty musisz zadbać tylko o pełen bak na Twoją podróż. Poniżej przedstawiamy zalety wynajmu busów w Katowicach i nie tylko.

Wiele sytuacji – jedno rozwiązanie

Wynajem busów osobowych to świetny pomysł w wielu przypadkach. Kiedy planujesz podróż z liczną rodziną bądź przyjaciółmi, czy też wówczas, gdy potrzebny jest środek transportu na rodzinną uroczystość, na przykład wesele, warto skierować swoje kroki do wypożyczalni samochodów.
Coraz częściej zgłaszają się do nas i firmy. Od współczesnych przedsiębiorstw wymaga się dużej elastyczności i mobilności, toteż wielu pracowników potrzebuje środka lokomocji. Gdy Twoja firma wykonuje zlecenia w przeróżnych miejscach kraju bądź w Europie, a z różnych względów nie opłaca Ci się kupować busa – zachęcamy do rozważenia wynajmu busów w Katowicach. Wynajem średnioterminowy obejmuje okres powyżej jednego miesiąca aż do roku, natomiast długoterminowy – powyżej roku. W przypadku tego pierwszego możesz zapoznać się z cennikiem widniejącym na naszej stronie internetowej, w przypadku drugiego – prosimy o kontakt, ponieważ w zależności od wielu czynników ceny wynajmu mogą się wahać. Jakie są korzyści z wynajmu busa dla firmy na dłuższy czas? Oto one:

  • Na wypożyczalni spoczywają wszelkie sprawy związane z formalnościami administracyjnymi, serwisami, na przykład rejestracją aut, przeglądami, czy likwidacjami szkód. Ty możesz skupić się na zadaniach wykonywanych przez Twoją firmę – my dbamy o środki transportu.
  • Wynajem długoterminowy jest korzystniejszy pod względem ekonomicznym niż leasing. Decydując się na proponowane przez wypożyczalnie oferty, Twoja firma może zaoszczędzić część budżetu przeznaczonego na podróże służbowe.
  • Duża elastyczność oznacza, że możesz wynająć busa na taki okres, na jaki potrzebujesz.

Zadzwoń i sprawdź.

Przewóz osób z nami to się opłaca

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo przez 1,5 roku będzie wykonywało zlecenie na drugim końcu Polski, możesz wynająć samochód dokładnie na ten okres. Po jego zakończeniu nie musisz martwić się o to, że auto stoi bezużyteczne lub zajmować się formalnościami związanymi ze sprzedażą.

Firmy przewozowe mając świadomość dużej konkurencji na rynku świadczonych usług prześcigają się w oferowaniu rabatów i promocji Klientom, którzy zdecydują się na dłuższą współpracę z konkretną wypożyczalnią. Przed dokonaniem wyboru firmy, z której zechcesz wypożyczyć auto, radzimy więc dokładnie przejrzeć poszczególne oferty i wybrać tę najbardziej atrakcyjną pod względem ceny, jak i pozostałych czynników.

Wynajem busów Katowice – sprawdź naszą ofertę

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszymi propozycjami wynajmu busów w Katowicach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom współczesnych przedsiębiorstw staramy się oferować rozwiązania elastyczne, ekonomiczne oraz komfortowe.
Zachęcamy ponadto do przejrzenia naszej floty: posiadamy w niej auta najnowszej generacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Z nami wynajem samochodów jest przyjemny, prosty i szybki. Zapraszamy do współpracy!
Jeżeli rozważasz wynajem busów w Katowicach – prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ