Długoterminowy wynajem samochodów czy pakiet leasing

Długoterminowy wynajem samochodów czy pakiet leasing. A8 Audi Exclusive Concept jest ograniczoną (50 jednostek) wersją quattro A8 L W12 z wewnętrzną tapicerką skórzaną z włoskiego producenta mebli Poltrona Frau w kolorze koniaku Agatha, wkłady wykonane są z drobno ziarnistego popiołu oliwkowego naturalnego srebrnego srebra, kolor korpusu Tierra Del Fuego. Rozpoczęcie zakupu do wypożyczalni samochodów zaplanowano na marzec 2014 roku.
Audi S8 posiadamy w naszej wypożyczalni samochodów w Katowicach czterocylindrowy tryb pracy z ANC, dwa eliptyczne podwójne rury wydechowe, dynamiczne kierowanie, sportowy dyferencjał, sportowe zawieszenie pneumatyczne z ustawieniem S, 20-calowe kółka, symbole S8 na przednich zaciskach hamulcowych, opcjonalny wybór konstrukcji Audi czarny/brązowy Audi z miedzianymi wkładkami z włókna węglowego.
Hybrydowa hybryda Audi A8 zawiera niestandardowy zestaw bagażników Audi dla bagażnika.

Długoterminowy wynajem samochodów na rok

Pojazdy z wypożyczalni samochodów zostały zaprezentowane podczas targów motorowych we Frankfurcie nad Menem w 2013 r., następnie pokaz automatyczny Detroit Auto Show w 2014 r. 2014 Toronto Auto Show.
Niemieckie modele zostały dostarczone do niemieckich dealerów Audi w listopadzie 2013 roku. Wczesne modele A8 zawierają 3,0 TFSI quattro (310PS). Również: 4,0 TFSI quattro (435PS), 3,0 TDI quattro clean diesel (258PS), 4.2 TDI clean diesel quattro (385PS), A8 L W12 quattro (500PS), A8 hybrid 2.0 TFSI (211/245PS), S8 4.0 TFSI quattro (520PS).
Modele amerykańskie są sprzedawane od 2015 roku. Pierwsze modele obejmowały A8 3.0 (L) TFSI quattro (310PS). A także: A8 (L) 4.0 TFSI quattro (435PS), A8 L 3.0 TDI quattro clean diesel (258PS), A8 L W12 quattro (500PS), S8 4.0 TFSI quattro (520PS). Silniki w Kanadzie są takie same jak w Stanach Zjednoczonych, ale wskaźniki PS są wyższe ze względu na mniejsze zapotrzebowanie na urządzenia kontroli emisji.

A8 L Ochrona wynajmu aut

Dostępne w silnikach TFSI lub W12 FSI V8 4.0, jest to opancerzona wersja A8 L ze standardem ochrony przeciwbalistycznej VR9 zgodnie z wytyczną BRV 2009, z VR 10 na niektórych obszarach i wytrzymałością materiałów wybuchowych przetestowana zgodnie z wytycznymi ERV 2010 (pojazdy odporne na wybuchy). Komórka mieszkalna jest wykonana z formowanej termicznie stali pancernej, tkaniny aramidowej, ceramiki, specjalnego stopu aluminium oraz szkła wielowarstwowego, z materiałami ochronnymi nakładającymi się na przejścia. Aluminiowe parapety boczne posiadają profile balistyczne. Pancerzowa podłoga pojazdu wykonana ze specjalnego stopu aluminium zapewnia odporność na broń wybuchową.

Okna drzwiowe, przednia szyba i szyba tylna wyposażone są w specjalne szkło z poliwęglanową warstwą przeciwodpryskową od wewnątrz, z funkcją blokady drzwi i opcjonalnie elektryczno-mechanicznymi oknami bocznymi. Inne opcjonalne wyposażenie bezpieczeństwa to system wyjścia awaryjnego z pirotechnicznymi śrubami do otwierania drzwi w zawiasach. System gaśnic z dwoma zbiornikami i dyszami rozpylającymi do nadwozia, na podwozie i zbiornik oraz do komory silnika. Awaryjny system świeżego powietrza z dwoma wkładami ciśnieniowymi umieszczonymi w strefie chronionej, a także:

 • zabezpieczenie uruchamiania zdalnego radiowego silnika sygnalizacyjnego,
 • selektywne odblokowanie drzwi,
 • odcięcie drzwi w opcji wynajem samochodów luksusowych,
 • odciąg dymu do wnętrza,
 • system sygnalizacji świetlnej LED do jazdy konwojami,
 • uchwyt proporczykowy,
 • migające światła,
 • syrena,
 • przygotowanie lub instalacja analogowych i cyfrowych sieci radiowych dla organów i organizacji bezpieczeństwa,
 • wbudowany telefon,
 • rejestrator danych o wypadkach,
 • dodatkowa tylna kamera.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych Katowice

Wypożyczając samochód w naszej firmie otrzymasz wyposażone auto w inne funkcje. Dioda LED (V8 4).reflektory LED 0 TFSI) lub Matrix LED (W12 FSI, quattro stały napęd na wszystkie koła, osłona pancerna (drzwi ceramiczne, aluminiowa rama). Skrzynka komunikacyjna w bagażniku z dodatkową baterią, opcjonalna ochrona akumulatora i zbiornika paliwa. System domofonowy z głośnikiem w osłonie jednokołowej i mikrofony wewnętrzne i zewnętrzne (drzwi ceramiczne, aluminiowa rama) w bagażniku z dodatkową baterią, opcjonalna ochrona akumulatora i osłona zbiornika paliwa. System domofonów z głośnikiem w obudowie jednokadłowej i mikrofonami wewnętrznymi do wnętrza i otoczenia pojazdu, dwa regulowane elektrycznie z tyłu, komfort.2-calowe wyświetlacze, opcjonalny stół składany. Chłodnica i dodatkowe ogrzewanie; nowa skórzana tapicerka wewnętrzna Unicum, 19-calowe kute koła, opony 255/70 o wysokim indeksie nośności 117, polimerowe pierścienie na felgach, system bezpośredniego pomiaru ciśnienia w oponach. Opcjonalne koło zapasowe, 4-strefowa automatyczna klimatyzacja z jonizatorem, elektryczne żaluzje tylne, system dźwięku Bose surround, tuner TV, system parkowania plus obudowa. Rozpoczęcie realizacji wynajmu aut zaplanowano na trzeci kwartał 2014 roku. Wszystkie modele wyposażone są w ośmiobiegową skrzynię biegów typu tiptronic. Aluminiowe podwozie A8 zostało zbudowane w zakładzie Neckarsulm.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ