Jakie oferujemy dodatki przy wypożyczalni samochodów w Katowicach

Jakie oferujemy dodatki przy wypożyczalni samochodów w Katowicach. A8 L Security jest opancerzoną wersją A8 L z opancerzoną klasą ochrony balistycznej VR 7 (zgodnie z wytycznymi BRV 2009), odpornością na wybuchy w stosunku do ręcznego granatu wojskowego (zgodnie z wytycznymi ERV 2010). Przy czym niektóre strefy pancerza spełniają kryteria klasy VR 9 i VR 10, rdzeniowej komórki bezpieczeństwa wykonanej ze stali pancernej, tkaniny aramidowej, ceramiki, specjalnej; nakładające się na siebie materiały ochronne w połączeniach. Progi boczne aluminiowe z pełnymi profilami stalowymi, podłoga pancerna z aluminium, okna boczne, szyba przednia i szyba tylna ze specjalnego szkła z powłoką poliwęglanową. Opcjonalne elektromechaniczne elektromechaniczne otwieracze okienne, funkcja wspomagania zamykania jest standardem dla drzwi, skrzynka komunikacyjna w przedziale bagażowym. (lekkie drzwi ceramiczne, aluminiowa rama). Opcjonalna bateria i ochrona zbiornika paliwa, dwukierunkowy system łączności z głośnikiem w kratce jednokadłubowej i mikrofony dla kabiny i na zewnątrz oferowany przy wynajmie auta z lotniska. System wyjścia awaryjnego z pirotechnicznymi śrubami oddzielającymi w zawiasach, system gaśniczy. Awaryjny system świeżego powietrza z dwoma samochodami auta.2-calowe wyświetlacze, opcjonalny składany stół, opcjonalny opcjonalny ogrzewanie postojowe lodówki. Telefon samochodowy Bluetooth online, wbudowany moduł UMTS, opcjonalnie oddzielne telefony telefoniczne. 19-calowe kute koła z półpolimeryzowanym wykończeniem w dwóch odcieniach, opony 255/720 o wysokim indeksie nośności 117, syntetyczne pierścienie na felgach, opcjonalnie pełnowymiarowa opona zapasowa.
Pierwszy model składał się z silnika W12 o mocy znamionowej 368 kW, którego dostawa rozpoczęła się pod koniec lata 2011 roku. Dodatkowy model silnika o zwiększonej efektywności paliwowej został sprzedany w 2012 roku.
Pojazd został zaprezentowany na Genewskim Salonie Motoryzacyjnym 2011.
Dostawy rozpoczęły się pod koniec lata 2011 roku.

Jakie oferujemy dodatki przy wypożyczalni samochodów w Katowicach

Wersja produkcyjna obejmuje silnik elektryczny o mocy znamionowej 40 kW, akumulator litowo-jonowy 1,25 kWh, 18-calowe 10-calowe koła stopowe w wykonaniu łopatek turbinowych (opcjonalnie 19-calowe), hybrydowe plakietki, wykończenie lakieru metalicznego (opcjonalnie w kolorze arktycznego srebra), automatyczną klimatyzację trójstrefową, reflektory LED oraz nagłośnienie BOSE. Tryb elektryczny dostępny jest dla prędkości maksymalnej 100 km/h (62 mph) lub do 3 km (2 mil) przy stałej prędkości 60 km/h (37 mph). Sprzedaż rozpoczęła się w 2012 roku.
Pojazd został zaprezentowany podczas targów Motor Show 2011 we Frankfurcie.
A8 L W12 Koncepcja wyłączności wypożyczalni samochodów w Katowicach

Jest to limitowana (50 jednostek) wersja A8 L W12 z siedziskami tapicerowanymi na skórze w kolorze Cognac firmy Poltrona Frau, inkrustami wykonanymi z naturalnego popiołu drzewnego, jasnobrązowo-szarego forniru, listwami parapetowymi z "Audi ekskluzywną koncepcją", wykładziną z głębokim włosem.
Pojazd został zaprezentowany podczas targów Motor Show 2011 we Frankfurcie.

Hybryda A8 L wynajem auta na czasie

Długa wersja hybrydy A8 w wersji z rozstawem osi została zaprezentowana w 2010 roku na pekińskim Auto Show.

Audi S8 4.0 TFSI Quattro serii D4 rozpoczął sprzedaż w 2012 roku. Model D4 S8 został oparty na platformie A8, uznawanej w Ameryce za "krótki rozstaw osi" w porównaniu z modelem A8L. Podobnie jak poprzednia iteracja, D4 S8 kosztuje mniej niż A8 L W12, dlatego wypożyczalnia samochodów w Katowicach posiada ją w swojej ofercie.
S8 może przyspieszać z prędkością od 0 do 100 km/h (0-62 mph) w ciągu 4,2 sekundy. Zasilany jest przez 4.0-litrowy silnik TFSI biturbo V8 o mocy 382 kW (512 KM). Silnik wykorzystuje wyłączanie cylindra, dzięki czemu może pracować jako V4 dla lepszej oszczędności paliwa. Silnik S8 jest współdzielony z Bentley Continental GT, podczas gdy w wersji z odłączonym silnikiem o mocy 420 KM, którą można znaleźć w Audi S6, Audi S7 i Audi A8 2013. Bezpośrednimi konkurentami są BMW Alpina B7 i Mercedes-Benz S63 AMG, które posiadają również silniki biturbo V8.
Pojazd został zaprezentowany podczas targów Auto Show we Frankfurcie 2011 i został sprzedany wiosną 2012 roku. Koszt wynajmu samochodu tej generacji przedstawiamy ponizej.
Modele z Tajwanu zostały sprzedane w 2013 roku. S8 zaprzestał produkcji w 2015 r. i zastąpił go S8 Plus w związku z ostatnią powtórną generacją tej generacji przed podniesieniem poprzecznym w 2018 r.

S8 Plus 4,0 TFSI Quattro ocena

Opierając się na tej samej obudowie i podparciu co D4 S8, w latach 2016 i 2017 D4 S8 Plus stał się jedyną opcją zamawiania wariantu S8 linii Audi A8 w modelach z lat 2016 i 2017. Model S8 Plus w wersji auta na wynajem został podłączony do 605 KM z tego samego zespołu napędowego, co poprzedni S8, poprzez ponowne uruchomienie turbodoładowania i dostarczenie paliwa do silnika. Dodatkowo układ hamulcowy z ceramiki węglowej jest standardem w modelu S8 Plus. Zdecydowana większość opcji modelu S8 Plus była identyczna z poprzednimi modelami S8, jednak posiadał on standardowe przyciemnione światła tylne oraz możliwość dodawania elementów stylistycznych z włókna węglowego, takich jak kapsle lustrzane, spojler tylnej wargi, tylny dyfuzor i przednia warga. W przypadku wysokopozycyjnej konstrukcji S8 Plus będzie kosztował A8 W12, która zakończyła się w 2016 roku.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ