Krótkoterminowy wynajem auta górny poziom

Krótkoterminowy wynajem auta górny poziom. Toyota Crown Majesta to pełnowymiarowy flagowy luksusowy samochód luksusowy klasy premium marki Toyota.
Crown Majesta pojawiła się po międzynarodowym wprowadzeniu Toyoty Celsjusz/Lexus LS pod koniec 1989 roku; Celsjusz był wyłącznym obiektem Toyopet Store na nowej platformie. Crown Majesta, będąca nowoczesną limuzyną alternatywą dla już istniejącej Toyoty Century i pełniąca jedną z flagowych ról, była wyłączną wyłącznością japońskich dealerów Toyoty o nazwie Toyota Store. Crown Majesta ukazała się przed Toyotą Aristo, która została przydzielona do sklepów Toyota Vista Store i udostępniła platformę Crown i Crown Majesta.

Czytaj również: Co wyróżnia naszą wypożyczalnię samochodów

Krótkoterminowy wynajem auta z Katowic

Toyota Crown Majesta łączy rozciągnięty wariant serii platform UZS z mniejszych Toyoty Crown i Lexus GS/Toyota Aristo, jednak nie jest to tylko górny poziom wykończenia Crown sedan, Majesta to osobny samochód z wypożyczalni o unikalnej stylistyce i wyjątkowej obróbce wnętrza. Crown Majesta została niedawno wydana w innych krajach Azji, takich jak Chiny.
Pierwsza Toyota Crown Majesta została wprowadzona w Japonii jako 4-drzwiowy sedan w październiku 1991 roku. Wyglądało to bardzo podobnie do jego małego rodzeństwa, korony Toyoty. Miało to również podobieństwo do większego Toyoty Celsjusza, który był sedanem, który pojawił się w 1989 roku. Początkowo Toyota Crown Majesta była wariantem trymowym serii Toyota Crown, zwanym Koronnym Salonem Królewskim G. Majesta była ultra-luksa wariantem korony Toyoty, nieco szerszym i cięższym, wymagającym dwóch wariantów silnika: silnik 3,0 L 2JZ-GE, który wyprodukował 226 KM (169 kW; 229 PS); oraz silnik 4,0L 1UZ-FE, który wyprodukował 256 KM (191 kW; 260 PS). Dwa warianty silnika dały japońskim nabywcom możliwość wyboru, który roczny podatek drogowy są skłonni zapłacić. W naszej wypożyczalni samochodów oferujemy je w opcjach

  • krótkoterminowy wynajem aut
  • średnioterminowy wynajem aut
  • długoterminowy wynajem aut

Stałym Klientom oferujemy rabaty.

Napęd na cztery koła nie rozczarowuje

W 1992 r. oferowano układ kierowniczy z napędem na cztery koła, zwany 4WDi-Four. To poprawiło właściwości jezdne i zwiększyło trakcję.

Zaawansowany na ten czas, Crown Majesta posiadał opcjonalny system nawigacji GPS, elektroniczny aparat instrumentalny, elektryczne wspomaganie kierownicy, ogrzewane przednie i tylne foteliki elektryczne, wyświetlacz wgłębny, który przewidywał kluczowe informacje na wewnętrznej powierzchni szyby przedniej nad zestawem przyrządów oraz i-Four wszechstronny system sterowania pojazdem. Crown Majesta była pierwszą Toyotą, która została wyposażona w system kontroli stabilności pojazdu w 1995 roku. Ceny modelu Crown Majesta zaczęły się od 32,100 USD za najniższą wartość wyjściową modelu 3,0A i wzrosły do 51,000 USD za V8 z układem kierowniczym na cztery koła.
Crown Majesta została po raz pierwszy przebudowana w 1995 r. W celu odróżnienia modelu od Toyoty Toyota Crown nasza wypożyczalnia samochodów przedstawi skrót. Lampy tylne zostały znacznie ulepszone. Zmiana projektu upodabniała pojazd do Celsjusza i Lexusa LS 400 (UCF20), które zadebiutowały w 1994 roku. Wprowadzono również zmiany w składzie silnika. Silnik 3,0 L 2JZ-GE utrzymał się na tym samym poziomie, ale silnik V8 uzyskał wzrost mocy do 265 PS (195 kW; 261 KM). Dzięki staraniom redukcji kosztów w ramach Toyoty, lista oferowanych opcjonalnych urządzeń została uproszczona.

Wypożyczalnia samochodów roku nagroda konsumentów

Podczas swojego wprowadzenia do wypozyczalni samochodów w 1996 r. zdobyła w Japonii nagrodę Konferencji Naukowców i Dziennikarzy Automotive's Conference Car of the Year, którą otrzymała w 1996 r. wraz z Koroną.
W sierpniu 1997 r. zmieniono kształt przedniej kraty i wprowadzono reflektory HID. Technologia VVT-i została zastosowana w V8, poprawiając moc na koniach mechanicznych do 280 PS (206 kW; 276 KM). Wprowadzono również nową 5-biegową automatyczną skrzynię biegów. Nie oferowano już kierowania czterema kołami. Ponadto nowy, dwukolorowy schemat malowania oferował ekskluzywny wizerunek Crown Majesta.
Wersja ta, znana jako platforma S, została wydana we wrześniu 1999 r. i otrzymała kompletny przeprojektowany projekt, który dodatkowo zawiera elementy stylistyczne popularnego Lexus LS. Zastosowano w nich szersze pionowe lampy tylne, a także przeprojektowano reflektory, kraty i wprowadzono niewielkie poprawki estetyczne. Znowu oferowano układ kierowniczy z czterema kołami. Poprzednie dwukolorowe opcje farbowania, jak również inne cechy linii Toyoty dla tego modelu zostały zachowane.
Wprowadzono również nawigację GPS opartą na DVD oraz "osmański" podnóżek dla tylnych foteli pasażerów. Osiągnięto to dzięki umożliwieniu odchylenia części poduszki siedzenia przedniego siedzenia pasażera w tył do tyłu w kierunku pasażerów tylnego siedzenia. Ten model jest szczególnie polecany podróżnym w ofercie wynajmu samochodu z lotniska.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ