Rodzinna podróż a wynajem samochodów – jakie auto wybrać

Osiąganie zawrotnych prędkości czy niesamowity design będą raczej dość daleko na liście potrzeb dzieci i rodziców podczas letniego lub zimowego wyjazdu. Doradzamy, na co zwrócić uwagę podczas wynajmu samochodów w Katowicach.

Na co zwrócić uwagę

Stworzyliśmy listę cech, które według nas są kluczowe podczas wyboru rodzinnego auta na wakacje. Oto ona:

  • Przestronność – jeśli podróżujesz z dwójką bądź większą liczbą dzieci, warto zwrócić uwagę na szerokość samochodu. By dwa lub trzy foteliki zmieściły się do auta, musi być ono po prostu duże. W niewielkich autach miejskich może być to problem, w wygodnych samochodach typu kombi – na pewno nie. Przestronne wnętrze pozwoli wszystkim pasażerom odbyć podróż w komfortowych warunkach. Spora liczba bagaży, jaka często towarzyszy rodzinom podczas wyjazdów, spokojnie zmieści się w bagażniku.
  • Bezpieczeństwo – systemy Isofix pozwalające sprawnie wpinać foteliki dziecięce oraz zapewniające ich optymalne położenie. To w większości aut nowej generacji standard. Dzięki tego typu rozwiązaniom mamy pewność, że oddajemy Ci kluczyki do samochodu, którym Twoja rodzina będzie mogła bezpiecznie dotrzeć do celu.
  • Ekonomiczność – auta, które spalają niewiele paliwa bądź tankowane są najbardziej ekonomiczną jego formą, znakomicie sprawdzą się na rodzinnych wakacjach. Zaoszczędzone pieniądze można wydać na przyjemności podczas wyjazdu.
  • Niezawodność – są samochody, które częściej się psują, są i takie, którym zdarza się to zdecydowanie rzadziej. Sprawdzone, uznane marki cieszące się zaufaniem Klientów na całym świecie dają gwarancję, że przy właściwym użytkowaniu auto po prostu się nie popsuje.

Floty wypożyczalni samochodów wyposażone są głównie w auta najnowszych roczników, toteż nie musisz obawiać się o ich stan techniczny.

Wypożyczalnia samochodów inna niż wszystkie

Na bezpieczeństwo składa się ponadto bardzo duża ilość systemów, takich jak:

  • ABS,
  • elektroniczna stabilizacja toru jazdy,
  • bezwładnie blokowane pasy bezpieczeństwa (uczulamy na prawidłowe zapinanie pasów!).

Mamy nadzieję, iż nasze rady pomogą Ci zdecydować, czy postawić na wynajem busów osobowych, czy raczej auta typu kombi.
Nasi pracownicy udzielają wskazówek oraz odpowiadają na wszelkie pytania osób, których interesuje wynajem samochodów w Katowicach. Jeśli nie wiesz, na jaki model się zdecydować, poproś o radę pracownika wypożyczalni aut – z pewnością Ci pomoże.

Wynajem samochodów Katowice – postaw na sprawdzoną wypożyczalnię

Oferujemy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy, a także wynajem długoterminowy. Niezależnie więc od długości Twoich wakacji, z pewnością znajdziesz u nas auto, w którym Ty i Twoja rodzina będziecie czuli się bezpiecznie i komfortowo.
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi działami naszej oferty, na którą składa się między innymi wypożyczalnia samochodów dostawczych oraz przewóz osób.
Jeśli interesuje Cię sprawny, szybki i niedrogi wynajem samochodów w Katowicach – zachęcamy do kontaktu.
Zapraszamy do naszego biura w Katowicach lub kontaktu telefonicznego. Jako firma doświadczona na lokalnym oraz ogólnopolskim rynku wynajmu samochodów, zapewniamy profesjonalną obsługę, a także fachowe doradztwo.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ