Wynajem aut a rozwój Twojej firmy

Wynajem aut w Katowicach cieszy się coraz większym zainteresowaniem tutejszych przedsiębiorców oraz osób prowadzących firmy w całym kraju. Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz na co dzień, możesz korzystać z naszych usług.

Wiele różnorodnych potrzeb – jedno rozwiązanie

Współpracujemy z przedsiębiorcami z branż transportowych, budowlanych, kreatywnych, naukowych, usługowych, przemysłowych – w zasadzie każda firma, niezależnie od zadań wykonywanych przez jej pracowników, może znaleźć u nas idealnie rozwiązanie zaspokajające w pełni jej potrzeby. Oto przykładowe sytuacje, kiedy przydaje się pojazd z wypożyczalni samochodów:

  • Twoją firmę odwiedza ważny kontrahent, gość, prelegent na szkoleniu czy konferencji. Chcąc go miło powitać oraz wywrzeć dobre wrażenie, na lotnisku, gdzie przyleciał, czeka na niego auto wraz z kierowcą wynajęte przez Ciebie z firmy przewozowej.
  • Prowadzisz firmę budowlaną, dysponujesz własną flotą samochodów, jednak trafia Ci się zlecenie, którego realizacja ma się odbywać na drugim końcu kraju, a wszystkie pojazdy zostały już rozdysponowane. Korzystasz z wypożyczalni busów, dzięki czemu zespół pracowników wygodnie dotrze na wskazane miejsce pracy, a ponadto będzie mógł użytkować auto na miejscu.
  • Organizujesz imprezę integracyjną, szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe, w którym ma wziąć udział sporo osób z Twojego przedsiębiorstwa. Stawiasz na wynajem busów osobowych.

Pracownicy szybko i w komfortowych warunkach pojadą na firmowe spotkanie.

Wynajem aut w Katowicach poleca

Jeżeli prowadzisz działalność rozrywkową, na przykład organizujesz koncerty, wystawy czy jakiekolwiek inne wydarzenia zrzeszające większą ilość osób, możesz wynająć samochody, by ułatwić im dojazd do miejsca, gdzie owo wydarzenie się odbywa.Przykłady sytuacji, w których wynajem aut w Katowicach to świetny sposób na wygodny, ekonomiczny transport pracowników, Klientów czy partnerów biznesowych, można by mnożyć. Chcemy uświadomić Ci, że nasza oferta może być dla Ciebie bardzo atrakcyjna, a jednocześnie przynieść Ci sporo korzyści. Zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do kontaktu osoby indywidualne oraz przedstawicieli przedsiębiorstw, instytucji, firm.

Tani wynajem aut

W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy rozwiązanie, które w pełni odpowiadać będzie Twoim oczekiwaniom. Oferujemy:

  • wynajem krótkoterminowy – na okres od jednego dnia do 31 dni,
  • wynajem średnioterminowy – na okres powyżej jednego miesiąca do 12 miesięcy,
  • wynajem długoterminowy – na okres powyżej 12 miesięcy.

Bogata flota samochodów, w pełni profesjonalna obsługa dbająca o każdy szczegół transakcji oraz atrakcyjne ceny wynajmu z pewnością przypadną Ci do gustu.
Wypożyczalnia samochodów w Katowicach to szansa na rozwój, na komfortowe podróżowanie oraz zaprezentowanie własnego przedsiębiorstwa w sposób bardzo profesjonalny.
Jeżeli chcesz, by Twoja firma stawiała na nowoczesne rozwiązania pozwalające na osiąganie korzyści ekonomicznych, wizerunkowych oraz zapewniających komfort pracownikom czy Klientom, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu aut w Katowicach.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ