Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy po wypadku

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy po wypadku. W Audi, najwyższa jakość w samochodach oznacza najwyższą jakość nadwozia dzięki wydajnym systemom produkcyjnym i nowym, zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom. Wizją firmy jest Inteligentna Fabryka - inteligentna fabryka połączona cyfrowo.
AUDI AG posiada jeden z najbardziej elastycznych i wydajnych systemów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym: Audi Production System (APS) opiera się na podstawowych zasadach cyklu, przepływu, ciągnięcia i perfekcji. Audi konsekwentnie stosuje te zasady w produkcji i w całym przedsiębiorstwie. Rosnąca cyfryzacja otwiera drogę do inteligentnej fabryki Smart Factory - inteligentnej, połączonej cyfrowo fabryki. Nowe zaawansowane technologicznie rozwiązania w produkcji jeszcze bardziej podnoszą bardzo wysoki poziom jakości, ułatwiając jednocześnie pracę na liniach montażowych i zapewniając lepszą ergonomię w miejscu pracy.
Planowane od A do Z: Planowanie produkcji i zagospodarowania zakładu jest odpowiedzialne za planowanie wszystkich projektów pojazdów marki Audi, projektowanie produktu, procesów produkcyjnych i lokalizacji produkcji na całym świecie.

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy oznacza

Wiodąca pozycja w metalowym druku 3D: Audi oznacza wysoką jakość karoserii samochodowych - dzięki niewielkim promieniom, jednorodnym powierzchniom i dokładnym wymiarom. Audi Toolmaking ściśle współpracuje z projektantami, programistami i planistami, dostarczając zarówno Audi, jak i innym markom Grupy Volkswagen narzędzia formujące i sprzęt do produkcji samochodów do wypożyczalni aut.
Powstałe niedawno w Ingolstadt Centrum Drukowania Metal 3D w Toolmaking w Ingolstadt, które produkuje części stalowe i aluminiowe z proszku metalowego przy użyciu procesu topienia laserowego. Proces ten jest obecnie wykorzystywany w narzędziach do produkcji seryjnej. Części do pojazdów o ograniczonej produkcji można by również produkować przy użyciu tej metody w nadchodzących latach.
Dział Audi Toolmaking zatrudnia obecnie ponad 2.300 osób w pięciu lokalizacjach w Ingolstadt, Neckarsulm w Barcelonie (Hiszpania), Gyr (Węgry) i Pekinie (Chiny); około 1.100 z nich pracuje w Ingolstadt.
Po wypadku wynajem auta zastępczego pozwoli na unikniecie przestoju w transporcie. Od blach do skomplikowanych geometrii: W prasowniach blacha stalowa i aluminium formowane są w niezwykle precyzyjne części nadwozia. Części z blachy przycięte podczas procesu formowania, które nie są wymagane w procesie produkcyjnym, są poddawane recyklingowi.

Nowoczesne wypożyczalnie samochodów Katowice

Nowoczesne samochody w wypożyczalni o dużej wydajności są światowym liderem w zakresie wydajności.Narzędzia formujące i ogromne siły prasy przekształcają walce stalowe lub aluminiowe, zwane "zwojami", w skomplikowane geometrie poszczególnych części w aż sześciu etapach procesu. Szczególną uwagę zwraca się na jakość powierzchni.

Wypożyczalnia samochodów Katowice wynajmuje auta z lotniska i jest nowoczesnym zakładem produkcyjnym, charakteryzującym się innowacyjnymi technologiami produkcji i maksymalną elastycznością. Odzwierciedlając koncentrację na wydajności i ekologiczności w trakcie planowania, są one wyposażone w automatyczny system sterowania oświetleniem matrycowym, systemy fotowoltaiczne do wytwarzania energii odnawialnej na dachu i analizy zużycia energii. Bezpośrednia współpraca między ludźmi i maszynami jest już tutaj rzeczywistością: robot pomaga w zastosowaniu spoin klejonych w sklepie z nadwoziem.
W lakierni potrzeba kilku skoordynowanych etapów produkcji, aby nadać nadwoziu pojazdu połysk w jednym z 30 standardowych kolorów. Jakość jest zawsze priorytetem w naszej wypożyczalni samochodów w Katowicach, począwszy od elektrolitycznego powlekania katodowego, poprzez powłoki bazowe, aż po lakiery bezbarwne. Audi zainaugurował nową lakiernię nawierzchniową w Ingolstadt w 2016 r. Malarnia jest jedną z najbardziej przyjaznych środowisku na świecie. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, takich jak recyrkulacja powietrza, separacja na sucho i czyszczenie powietrza wylotowego.
Na przykład w hali montażowej w Ingolstadt około 8.000 osób pracujących na trzy zmiany średnio codziennie montuje ponad 2500 unikalnych modeli Audi. Wizją firmy jest najbardziej wydajny i zrównoważony montaż najwyższej jakości.

Kontrola jakości usług w warsztacie montażowym

Dobrym przykładem w warsztacie montażowym jest elektroniczna kontrola jakości i elektroniczna karta pracy pojazdu. Również w naszej wypożyczalni aut dbamy o najwyższe standardy obsługi. Na monitorach każdego samochodu wyświetla dokładnie, który element jest potrzebny pracownikowi.
Współpraca człowieka z robotem jest również zintegrowana w procesie montażu: robot "Adam" pracuje ręka w rękę z pracownikami - bez żadnego ogrodzenia ochronnego i dostosowuje się do ich prędkości roboczej.
Procesy montażowe są stale rozwijane, a ich głównym celem jest zmniejszenie złożoności. Audi dąży do sprostania tym wyzwaniom w sposób bardziej elastyczny i wydajny dzięki nowej koncepcji modułowego montażu.
Bezsterownikowe systemy transportowe, takie jak zautomatyzowany pojazd "Paula" (AGV) są podstawową technologią inteligentnej fabryki i rewolucjonizują konwencjonalne procesy produkcyjne.

Punktualna, elastyczna i skuteczna - logistyka w wypozyczalni samochodów
Logistyka stała się o wiele ważniejsza w przemyśle samochodowym. Rosnąca różnorodność modeli zwiększa złożoność procesów w całym łańcuchu wartości. Logistyka w Audi gwarantuje, że produkcja i zaopatrzenie rynku motoryzacyjnego są punktualne i elastyczne, przy minimalnych czasach przerobu i jak najmniejszych zapasach. Ze względu na to, że różnorodność modeli instalacji wymaga kompleksowości, inteligentne fabryki działają według następujących zasad

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ