Wynajem busa z kierowcą gwarancją udanej podróży

Wynajem busa z kierowcą gwarancją udanej podróży, dlatego systematycznie monitorujemy sytuację na rynku usług transportowych i analizujemy potrzeby odbiorców. Ostatnio, w związku ze wzmożoną mobilnością Polaków, coraz większą popularnością cieszy się możliwość wynajmu busa z kierowcą.

Wynajem busa z kierowcą w Katowicach

Zapotrzebowanie na tego typu usługę stale rośnie i jest odzwierciedleniem zmiany stylu życia. Duży, komfortowy samochód mogący przewieźć kilka osób ma zastosowanie w wielu typach podróży.

Klienci zainteresowani wynajmem busa z reguły wykorzystują go w przypadku:

  • przewozu pracowników (np. do pracy w innym mieście lub zagranicą)
  • organizacji kilkuosobowych wycieczek tematycznych, dziecięcych, pracowniczych
  • wyjazdów integracyjnych
  • wyjazdów narciarskich
  • przewozu gości weselnych
  • wyjazdów szkoleniowych, sportowych

Możliwości jest oczywiście więcej, wszystko zależy od aktualnej potrzeby. My jesteśmy od spełniania życzeń klienta, dlatego możesz być pewien, że nawet, jeśli Twoje zlecenie jest nietypowe – na pewno sobie z nim poradzimy. Nasze busy dotrą wszędzie i na czas, a nasi kierowcy nie zawiodą. Przewóz osób to jedna z ważniejszych gałęzi naszej działalności i dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był odpowiednio obsłużony.

Podróż busem zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu godzin, dlatego dbamy o to, żeby nasze pojazdy spełniały najnowocześniejsze standardy. W wypożyczalni samochodów Katowice, możesz wynająć komfortowe busy 9 osobowe wyposażone m.in. w klimatyzację dwustrefową, poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa, uchylne fotele i DVD. Zgodnie z Twoim życzeniem, kierowca przyjedzie samochodem pod wskazane miejsce rozpoczęcia podróży. W razie konieczności, będzie również czekał na pasażerów lub odbierał ich z konkretnego punktu.

Jeśli organizujesz wyjazd, możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie wyboru najbardziej optymalnej trasy, aby podróż była maksymalnie komfortowa. Współpracujemy również z lokalnymi biurami podróży i w razie potrzeby możemy pomóc w organizacji wycieczki i polecić pilota. Specjalna oferta naszej wypożyczalni to możliwość wynajęcia kierowcy mówiącego w języku angielskim, co szczególnie przydaje się zagranicznym turystom odwiedzającym Katowice.

Chcesz mieć udany wyjazd? Zaufaj naszej wypożyczalni.

Bezpieczna podróż z naszym kierowcą

W podróży ważny jest nie tylko nowoczesny i dobrze wyposażony samochód, ale również profesjonalna i sprawdzona osoba kierująca pojazdem. Właśnie takich pracowników zatrudniamy, dlatego stale wzrasta liczba naszych stałych klientów.

Oferując transport busem, zapewniamy dobrze wyszkolonego kierowcę, który będzie służył pomocą w ciągu całej podróży. Nasze samochody fabrycznie wyposażone są w nawigację, a pracownicy wyróżniają się doskonałą znajomością topografii miasta i zmysłem orientacji. Podróżując z nami, nie musisz się o nic martwić – zawsze bezpiecznie dotrzesz do celu.

Wynajęcie busa z kierowcą daje ogromny komfort oraz możliwość wypoczynku w trakcie podróży. Ułatwia to fakt, ze zatrudniani przez nas kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i empatią. Dbamy również o podnoszenie kwalifikacji pracowników i szkolenia z zakresu obsługi klienta.

Jeśli potrzebujesz zorganizować transport dla większej grupy osób, odwiedź naszą wypożyczalnię. Zaproponujemy Ci nowoczesnego busa oraz wyszkolonego kierowcę, który bezpiecznie i w miłej atmosferze dowiezie Twoich gości do celu.

Wynajem busa z kierowcą to wypoczynek i komfort podróży.

Zaplanuj wycieczkę – my zajmiemy się podróżą.

Oferujemy przewóz osób nie tylko w Katowicach.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ