Wynajem busów – jedna z najprężniej rozwijających się usług transportowych

Kiedy we wspólną podróż wybiera się kilka bądź kilkanaście osób, warto postawić na wynajem busów. To rozwiązanie od lat cieszy się w Katowicach rosnącą popularnością, a my nieustannie dbamy o to, by oferować usługę na najwyższym możliwym poziomie.

Na co zwrócić uwagę podczas wynajmu busów w Katowicach

Jeśli planujesz podróż większej grupy na rodzinną uroczystość, na przykład wesele, firmową konferencję czy wspólne wakacje, dokładniej przyjrzyj się naszej ofercie. W jej skład wchodzi między innymi wynajem busów w Katowicach, w tym wynajem busa z kierowcą. Planując wynajem busów osobowych zwróć szczególną uwagę na:

 • Ilość miejsc.
  Jeżeli dokładnie znasz już liczbę osób, które wybiorą się w podróż, wybierz auto, które posiada minimum tyle samo miejsc. Jeśli istnieje możliwość, że ktoś jeszcze dołączy do wycieczki – zdecyduj się na większy samochód.
 • Przestronność.
  Wygoda podczas podróży pozwala pasażerom dojechać do celu wypoczętym, pełnym energii i gotowym do działania. Kiedy w busach miejsca jest niewiele, nie możesz wygodnie wyciągnąć nóg czy popracować na komputerze, droga się dłuży, a atmosfera nie jest przyjemna.
 • Bezpieczeństwo.
  Szereg rozwiązań, takich jak elektroniczny system toru jazdy, elektroniczny system dystrybucji sił hamowania czy system wspomagania hamowania awaryjnego to tylko niektóre z narzędzi zapewniających bezpieczną jazdę. Z
 • Wymagany rodzaj prawa jazdy.
  Jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii B, możesz prowadzić busa 9-osobowego. Busy, w których miejsc siedzących jest więcej niż 9, wymagają prawa jazdy kategorii D lub D1. Jeśli chcesz, możesz wynająć busa wraz z kierowcą. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, daje duży komfort podróżowania, a także stanowi gwarancję bezpiecznej podróży z profesjonalnym kierowcą.
 • Ceny wynajmu.
 • Ceny wynajmu busów w Katowicach różnią się w zależności od konkretnej firmy przewozowej.

  Wynajem busów gorąca oferta

  Gorąco zachęcamy do porównania cen kilku przedsiębiorstw i wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty. Mając na względzie dobro naszych Klientów staramy się oferować atrakcyjne pod względem ekonomicznym usługi.
  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. W przypadku oferowanych przez nas busów możesz być spokojny o jakość podróży. Gwarantują ją przestronne wnętrza, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz sprytne akcesoria, które umilą każdą godzinę spędzoną w busie. Zwracamy szczególną uwagę na to, by nasze auta wyposażone były w systemy podnoszące bezpieczeństwo.

  Firma godna polecenia

  Prócz wynajmu busów w Katowicach zajmujemy się między innymi wynajmem krótkoterminowym aut osobowych i dostawczych, a także wynajmem średnioterminowym oraz długoterminowym owych pojazdów.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się nieustannie poszerzać ofertę, by przedstawiać Ci rozwiązania indywidualne, dostosowane do konkretnych potrzeb. Naszymi priorytetami są niezmiennie bezpieczeństwo oraz najwyższy standard oferowanych usług. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, monitorujemy rynek oraz bierzemy udział w spotkaniach branżowych, by być zawsze o krok przed konkurencją. Wypożyczalnia samochodów w Katowicach czeka właśnie na Ciebie!
  Jeśli szukasz wypożyczalni aut, która proponuje wynajem busów w Katowicach – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

  TOP ZAREZERWUJ