Wynajem samochodów na wakacyjny wyjazd

Na wynajem samochodów podczas wakacji decyduje się coraz więcej osób. Do naszego oddziału w Katowicach zgłaszają się Klienci poszukujący większych samochodów, o znakomitym stanie technicznym, wygodnych oraz sprawdzonych.

Garść praktycznych wskazówek

Jeśli masz już zaplanowany wyjazd, nie czekaj na ostatnią chwilę z zamówieniem samochodu, który Cię interesuje. Lepiej zawczasu zarezerwować konkretny model, niż później martwić się tym, że zrobił to przed Tobą ktoś inny i musisz zdecydować się na inne rozwiązanie. Załatwienie kwestii transportu podczas wakacyjnego wypoczynku pozwala skupić się na innych przygotowaniach, których nie brakuje szczególnie w przypadku wyjazdów rodzinnych, czy grupowych.
Poinformuj pracownika wypożyczalni samochodów o dodatkowym wyposażeniu, którego potrzebujesz. Fotelik dziecięcy, nawigacja, bagażnik dachowy – jeśli chcesz, by któraś z tych rzeczy znalazła się w aucie, które zamierzasz wynająć, powiedz o tym usługodawcy. Dowiedz się również, czy za wynajem owych akcesoriów naliczane będą dodatkowe opłaty, czy też zawierają się one w ogólnej cenie wynajmu auta.
Przed wyborem konkretnej wypożyczalni aut warto przejrzeć dokładnie oferty kilku firm. Zwróć szczególną uwagę na fakt, czy na wynajmowane samochody nakładane są limity kilometrów, a jeśli tak – jakie koszty wiążą się z przekroczeniem ustalonego limitu.

Wynajem samochodów w Katowicach – praktycznie, szybko, wygodnie

Niektóre z przedsiębiorstw trudniących się wynajmem samochodów w Katowicach naliczają dodatkowe opłaty na przykład za wpisanie drugiego kierowcy do umowy bądź za dodatkowe ubezpieczenia. Uczulamy na tego typu kwestie, byś później nie był zaskoczony rachunkiem.

Jeśli planujesz wynajem długoterminowy, dopytaj o możliwość otrzymania rabatu. Ze względu na fakt, iż konkurencja na rynku usług transportowych jest dość spora, właściciele wypożyczalni często kuszą atrakcyjnymi promocjami. Jeżeli dysponujesz kompaktowym autem miejskim, które nie sprawdzi się podczas dłuższych wakacji z rodziną czy przyjaciółmi, bądź aktualnie Twój samochód nie jest w dobrym stanie technicznym albo w ogóle go nie posiadasz. Postaw na sprawdzoną wypożyczalnię samochodów w Katowicach.

Wynajem samochodu na wakacje niesie z sobą sporo korzyści. Daje dużą swobodę – nie jesteś uzależniony od współpasażerów autobusu czy pociągu, dojeżdżasz dokładnie tam, gdzie chcesz, nie musisz dźwigać bagażu, który wygodnie spoczywa sobie w bagażniku.

Kiedy szukasz firmy transportowej w Katowicach

Jeśli kierujesz autem najnowszej generacji, a głównie takie znajdują się w ofertach firm transportowych, możesz liczyć na bardzo duży komfort jazdy. Niezawodność środka transportu oraz praktyczne rozwiązania, które sprawiają, że podróż upływa przyjemnie, niezależnie od warunków pogodowych czy rodzaju podłoża.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług wynajmu samochodów w Katowicach. Oferujemy:

  • wynajem krótkoterminowy – na czas do jednego miesiąca,
  • wynajem średnioterminowy – powyżej miesiąca do roku,
  • wynajem długoterminowy – powyżej roku.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.
Jeżeli poszukujesz wygodnego i sprawdzonego samochodu na wakacje, postaw na wynajem samochodów w Katowicach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ