Wypożycz nowe miejskie auta

Wypożycz nowe miejskie auta w ramach premiery Audi A8 na Tajwanie. Audi zbudowało pawilon Audi w dzielnicy Xin-Yi, a Tom Dixon zaprosił go na imprezę inauguracyjną. Dzieła sztuki Yu-Cheng Chou i Chun-Ten Lin były wystawiane z A8.

Aktualizacja wynajmu aut modeli roku 2013

Wczesne niemieckie modele samochodów z wypożyczalni aut A8 obejmują 3.0 TFSI quattro (290PS), 4.0 TFSI quattro (420PS), 3.0 TDI (204PS), 3.0 TDI quattro (250PS), 3.0 TDI quattro (250PS).0 TDI czysty quattro oleju napędowego (250PS), 4.2 TDI quattro (350PS), A8 L W12 quattro (500PS), hybryda A8 2.0 TFSI. Wczesne niemieckie modele w wypożyczalni samochodów zabezpieczeń A8 L obejmują 4.0 TFSI quattro, W12 6.3 FSI quattro.
Uaktualniony model A8 wykorzystuje technologię LED, z automatycznym oświetleniem drogowym, Osram dostarcza diody LED, podczas gdy Hella dostarcza sam reflektor.
Wczesne modele w USA obejmują A8 (L) 3.0 TFSI quattro (333PS), A8 (L) 4.0 TFSI quattro, S8 4.0 TFSI quattro i A8 L W12 6.3 FSI quattro. A8 3.0 TFSI quattro i A8 4.0 TFSI quattro zastąpiły A8 4.2 FSI quattro. Czysty quattro oleju napędowego czystego A8 3.0 TDI (240PS) został zaprezentowany podczas Auto Show 2012 L. A. i miał zostać sprzedany wiosną 2013 roku jako pojazd modelowy na 2014 rok. Kwattro czystego oleju napędowego A8 L 3.0 TDI (240PS) miał zostać sprzedany wiosną 2013 r. w sprzedaży jako pojazd modelowy roku 2014.
Chińskie modele wypożyczalni samochodów obejmują:

 • A8L 30 FSI (204PS),
 • hybrydę A8L 40,
 • A8L 45 TFSI quattro (290PS),
 • A8L 55 TFSI quattro (333PS),
 • A8L W12 FSI quattro i
 • S8 4.0 TFSI quattro.
 • Hybryda A8 L 2.0 TFSI jest sprzedawana w Chinach jako hybryda A8L 40.
 • A8 L 3.0 TFSI quattro (290PS) sprzedawany jest w Chinach jako A8L 45 TFSI quattro.

Transmisja wypożyczalni samochodów w Katowicach

Wszystkie modele w wypożyczalni samochodów wyposażone są w ośmiobiegową skrzynię biegów typu tiptronic.
2013-2014 Audi A8 i S8 wyposażone w standardowy szyberdach, wyprodukowane w okresie od 12 marca 2013 r. do 15 lipca 2013 r. zostały wycofane z eksploatacji z uwagi na możliwość rozerwania szyby dachowej.Reklama bierze podpowiedzi z kwintesencji filmów, przy czym scena S8 rozgrywa się w centrum uwagi przed tajemniczą i napastliwą sceną rabunku bankowego. W miarę jak wzrasta ekscytacja, widzowie będą decydować, czy doszło do prawdziwego rozboju, czy też scena była czysto figurą wyobraźni kierowcy.

Z mocą, prędkością i innowacyjnością modelu S8 w zasięgu ręki kierowcy, łatwo jest zabrać go za kierownicę modelu Audi S. Punkt zamyka się za pomocą znacznika "Wysokość każdej chwili". Reklama miała premierę podczas sezonu NFL 2012, który rozpoczął się w dniach 05-09-2012. Reklama "Suspect", w której Audi S8 będzie również emitował powietrze w NFL na CBS i NBC oraz w wybranych sieciach kablowych, takich jak: Food, FX, National Geographic, ESPN, USA, CNN i AMC. Wersja 30-sekundowa będzie również dostępna na stronach CNN. com, Reuters. com, Wired. com, Yahoo! i więcej.

Wynajem samochodu z lotniska opcje pojazdów

Interfejs multimedialny z szybszym szerokopasmowym dostępem do Internetu Tegra 3-Processor i Long Term Evolution.
Pierwszy na świecie seryjny samochód produkcyjny z cyfrowo sterowanym, całkowicie bezodblaskowym adaptacyjnym adaptacyjnym systemem LED: Matrix LED. Światło drogowe składa się z 25 pojedynczych diod emitujących światło na jednostkę, które mogą być indywidualnie włączane i wyłączane lub ściemniane w zależności od sytuacji. Dzięki temu system reflektorów bardzo precyzyjnie reaguje na inne pojazdy, jednocześnie oświetlając jezdnię. Dodatkowe cechy nowych reflektorów to inteligentne światło zakrętowe, nowe światła dzienne oraz dynamiczne sygnały zwrotne. System oświetlenia w A8 wykorzystuje predykcyjne dane trasy z systemu nawigacyjnego w celu dostosowania rozkładu światła w zależności od aktualnej sytuacji na drodze. W połączeniu z opcjonalną Nawigacją plus z funkcją MMI touch, system rozpoznaje dane o trasie zawarte w systemie nawigacyjnym, takie jak zakręty i klasyfikacje dróg.
Światło zakrętów z autach z wypożyczalni samochodów. Korzystając z predykcyjnych danych trasy dostarczanych przez nawigację MMI plus, ogniskowanie wiązki Matrix LED jest przesunięte w kierunku zakrętu nawet przed skrętem kierownicy.
Asystent Night Vision może teraz rozpoznawać nie tylko pieszych, ale także większe zwierzęta. Opcja ta jest dostępna w ofercie krótkoterminowego wynajmu samochodów. Pedestrian Marker Lights współpracuje z opcjonalnym asystentem widzenia nocnego. Natychmiast po wykryciu przed pojazdem ruchu pieszego w zasięgu krytycznym poszczególne diody LED migają na krótko trzy razy po kolei, sygnalizując o tym fakcie osobę, która jest wówczas wyraźnie widoczna dla kierowcy:

 • Wyświetlacz nagłówka
 • Standardowe elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego (opcjonalnie dynamiczne sterowanie zmienia jego stosunek do prędkości samochodu)
 • Aktywny układ wspomagania pasa ruchu, który w razie potrzeby dokonuje niewielkich regulacji układu kierowniczego.
 • System wspomagania parkowania z wyświetlaczem 360°,
 • Czujnik punktowy Blind w połączeniu z ekspansją w samochodzie na wynajem

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ