Wypożyczalnia samochodów z lotniska rozpocznij swoją podróż

Wypożyczalnia samochodów z lotniska rozpocznij swoją podróż. W ramach transakcji pomiędzy Marvel Studios i Audi, czwarta generacja A8 po raz pierwszy miała premierę w reklamie "Test kierowcy", która miała premierę 19 czerwca 2017 roku jako połączenie z filmem Spider-Man: Homecoming. W reklamie, Peter Parker (Tom Holland) zabiera samochód, prototyp należący do Tony' ego Starka, do jazdy próbnej obok instruktora jazdy, w którą gra J. B. Smoove. Samochód miał również mały efekt w samym filmie. Pierwszy wynajem aut odbyła się na szczycie Audi w Barcelonie 11 lipca 2017 roku. Zostanie on wyprodukowany w zakładzie Neckarsulm. Koncepcja Audi Prologue to podgląd tego samochodu.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska w automacie

Może to być pierwszy na świecie samochód wyposażony w autonomiczną jazdę na poziomie 3 - zdolny do jazdy własnej z prędkością do 60 km/h (37 mph) i samojezdnego parkingu.
We wnętrzach przyciski zostaną zastąpione ekranem dotykowym dostępne w opcji krótkoterminowego wynajmie aut.
Silniki benzynowe to 3,0 TFSI V6 z 340 PS, 4,0 TFSI V8 z 460 PS i 6,0 TFSI W12 z Bentley Bentayga, ustawione na 585 PS. Silniki wysokoprężne będą miały moc 3,0 TDI V6 z 286 PS i będą podnoszone z Audi SQ7 i Bentley Bentayga Diesel, 4,0 TDI V8 z 435 PS. Podobnie jak w poprzedniej generacji, we wszystkich samochodach zastosowano napęd na wszystkie koła i 8-biegową automatykę Tiptronic.
Nowy A8 został sprzedany we wrześniu 2017 roku. Szacowana cena bazowa w Wielkiej Brytanii wynosi 70 000 funtów szterlingów.Audi ujawnił opancerzoną wersję swojego nowego A8L, zwanego (niewinnie) A8L Security. Opracowany i zbudowany we własnym miejscu w bezpiecznym miejscu -

tak, gdzie korzystanie z telefonów komórkowych pracowników było surowo zakazane, A8L Security jest wzmiankowany jako oferowanie najwyższego poziomu ochrony dla osób, których nazwiska nie zaczynają się od "Prezydenta Stanów Zjednoczonych". Sklepienie kroczącego banku Ingolstadt zostanie pokazane podczas przyszłorocznego pokazu auto w Genewie.

Ochrona w wynajmowanych autach w Katowicach

Czyniąc ten szczególny A8L prawie odpornym na bombardowania (i być może Bond-proof) to takie atuty jak antysplinter szyba okienna. Ochrona pancerna w drzwiach, odporne na wybuch parapety boczne, pancerna skrzynka komunikacyjna oraz interkom. system głośnikowy do napinania pieszych, strażników bramowych, czy też typ przeciwnika broni. Opcje wyposażenia dodatkowego obejmują pirotechniczne otwieranie drzwi w przypadku, gdy pasażerowie muszą szybko opuścić pojazd po uszkodzeniu konwencjonalnego mechanizmu otwierania drzwi. System wentylacji awaryjnej, sygnalizatory LED do jazdy konwojem, syrenę, migające światła, dodatkową kamerę wsteczną. Nasz ulubiony: system gaśniczy, który rozpyla środek przeciwpożarowy na spodzie samochodu, a także do studzienek i zatoki silnika. Oh, rzeczy, które zrobimy, gdy ten samochód trafi w flotę prasową.
Wszystkie te zbroje i zestaw jest wyposażony w coś, co można nazwać skromną karę wagi. Mimo że Audi nie powiedział, jaka będzie masa całkowita typowo wyposażonego A8L' a, ujawnił, że wewnętrzny pancerz dodaje prawie 1600 funtów, przy czym każda brama wywraca wagę na prawie 200 funtów. Nic dziwnego, że silnik A8L's top-dog W-12 jest standardem. Również zaznaczone poufne: koszt zakupu własnego A8L, choć 450 roboczogodzin włożonych w montaż samochodu (który przypuszczamy, że jest wykonywany głównie ręcznie), nie będzie tani. I znów, jeśli jesteś osobą, która jest narażona na ryzyko związane z nadchodzącymi granatami rakietowymi, nie wyobrażamy sobie, aby cena była nieracjonalna - lub niedostępna.

AKTUALNOŚCI WYPOŻYCZALNI

TOP ZAREZERWUJ